Rockstar : دومین تریلر GTA V کاملا in-game بوده است

اخبار بازی ۲۷ آبان ۱۳۹۱ - ۱۱:۰۲

Rockstar در اطلاعیه ای به آن دسته از گیمرهایی که در مورد in-game بودن تریلر دوم GTA V شک دارند اعلام کرد که تمامی قسمت هایی از گرافیک بازی که در این تریلر به نمایش در آمد کاملا از داخل گیم پلی بازی بوده و هیچ چیز این تریلر از پیش رندر شده نبوده است.

مدتی پیش Rockstar با انتشار دومین تریلر عنوان مورد انتظار GTA V تحسین های بسیاری را برانگیخت. با توجه به گرافیک شگفت انگیز این تریلر و محیط های بزرگ و draw distance خوب ، برخی از افراد اعلام کردند که این تریلر برای کنسول های نسل فعلی یعنی PlayStation 3 و Xbox 360 نبوده است و حتی عده ای اعلام کردند که بخش های خاصی از این تریلر به هیچ وجه در داخل بازی نبوده است و از پیش رندر شده می باشد.

اما Rockstar اعلام کرده است که آن ها عادت دارند در هر یک از بازی های خود نوآوری ایجاد کنند و همچنین تایید کرده اند که صحنه های مربوط به این تریلر کاملا مربوط به گیم پلی بازی بوده است و هیچ چیز از پیش رندر شده ای در آن نگجانده بودند.

هنگامی که یک خواننده پرسید که آیا این تریلر کاملا از گیم پلی بازی بود Rockstar جواب داد : ”همان طور که برای تمامی تریلرهای  بازی هایمان این نکته وجود دارد ، این تریلر کاملا از خود بازی بود و هیچ قسمت از پیش رندر شده ای وجود نداشت. ”

اگر تریلر دوم GTA V را هنوز مشاهده نکرده اید می توانید در اینجا این تریلر را ببینید.

 

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید