ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

اختصاصی گیمفا: راهنمای قدم به قدم و جامع Dark Souls III – بخش چهاردهم

اختصاصی گیمفا: راهنمای قدم به قدم و جامع Dark Souls III – بخش چهاردهم

بازی های هیدتا میازاکی هر کدام برای خود یک دنیای بسیار بسیار پیچیده با کلی قوانین نانوشته و شخصیت های عجیب و وقایع غیر منتظره هستند و گاهی حتی کوچکترین حرکات بازیباز و یا حتی گذشتن از کنار یک صدا یا یک چاه بدون توجه به آن بعدا منجر به عواقبی جذاب یا از بین رفتن شانس اتمام خط داستانی یک شخصیت و … خواهد شد. بازی های میازاکی فارغ از این که نامشان Demon’s Souls است یا Dark souls  و یا Bloodborne همگی دنیایی خیلی خیلی پیچیده تر از چیزی که به نظر می رسد دارند و پیچیدگی مراحل بازی حتی نصف آن پیچیدگی کلی و رمز و رازهایی که در پس تمامی بخش های دنیای این بازی ها خوابیده و مخفی شده اند را نیز ندارند و در این بازی ها مهم بخش هایی نیست که می بینید بلکه مهم تر مواردی است که نمی بینید. رازهایی که وقتی آن ها را در می یابید تازه می فهمید که فقط و فقط یک نابغه می تواند چنین پیچ و تاب و عواقب و روابط شخصیت ها و … را در یک بازی بگنجاند آن هم با درصد خطای تقریبا صفر. در واقع باید گفت یکی دو بار اولی که خودتان این بازی های را تجربه می کنید به کنار، ولی مهم تر دفعاتی است که باید به راهنماهای بازی و … مراجعه کنید و تازه در می یابید که “عجب!! پس اینجا این بود قضیه اش!! پس این شخصیته واسه این بود که دیگه پیداش نشد!!” و بسیاری “آهان!!” های دیگر که به شما می گویند هنوز در نیمی از عمق دنیای بازی هم فرو نرفته اید. به واقع بدون راهنما و گشت و گذار در اینترنت تقریبا محال است که بتوانید سری سولز و بلادبورن را صد در صد کنید و کل رمز و رازهای آن را بفهمید. به همین دلیل هم نیاز خیلی زیادی در این بازی ها به یک راهنمای جامع حس می شود. کاربران خارجی که در این مورد راحتند و صدها راهنمای بی نظیر به زبان مادری در اختیارشان است ولی بازیبازان کشورمان مخصوصا کسانی که با این سری بیگانه هستند و یا زبان انگلیسی مناسبی ندارند اگر بخواهند این بازی ها را کاملا به اتمام برسانند به مشکل خواهند خورد.

برخیز و آتش بیافروز مبارز خاکستر…

 افرادی نیز که در این بازی ها حرفه ای هستند هم بالاخره نیاز دارند تا به راهنما مراجعه کنند تا تمام رازهای بازی را بفهمند و حتی خود بنده مثلا در بار چهارم که سراغ دارک سولز ۳ رفتم و راهنماها را چک کردم تازه فهمیدم کلی از موارد بازی بوده که من نمی دانسته ام و پایان مخفی و … برای خودشان داستان و خطی مخصوص دارند. به همین دلیل هم چه برای بازیبازان حرفه ای سری سولز چه برای مبتدی ها که می خواهند اولین بار به استقبال این سری بروند، وجود یک راهنمای فارسی که به راحتی آن ها را در بازی پیش ببرد و تمامی رازهای بازی را برای آنها باز کند می تواند خیلی مفید باشد. بعد از استقبال بسیار خوب از راهنمای جامع بازی Bloodborne و درخواست های شما عزیزان، تصمیم گرفتم تا با توحه به شناخت و تسلط کاملی که بر عنوان Dark Souls III دارم و ترجمه مطالب و راهنماهای خارجی، یک راهنمای قدم به قدم فارسی در مورد تمامی مراحل این عنوان و نحوه پیشروی در آن ها و مبازه با باس ها و …. به صورت جامع و به زبان فارسی برای شما عزیزان تهیه کنم. لازم به ذکر است که این مطالب از آن جهت اختصاصی گبمفا هستند که مانند آن ها به زبان فارسی و به صورت یک راهنمای کامل نوشتاری وجود ندارد وگرنه قطعا بخش های زیادی از این مطالب با توجه به اطلاعات و نوشته های انگلیسی و راهنماهای این بازی نوشته و ترجمه شده اند، اما در ایران این راهنمای فارسی نوشتاری و قدم به قدم Dark Souls III برای اولین بار تاکنون توسط گیمفا انجام شده است.

اختصاصی گیمفا: راهنمای قدم به قدم و جامع Dark Souls III

 قصد داریم تا این راهنما را که به دلیل درخواست های مکرر شما نگارش می گردد با فاصله زمانی کم و به صورت هفته ای دو قسمت برای شما قرار دهیم و انشالله به پایان برسانیم که البته راهنمای این بازی قطعا بسیار حجم و مطلب بیشتری نسبت به بلادبورن خواهد داشت زیرا بسیار طولانی تر است و دی ال سی های بازی را هم در بر خواهد گرفت. در این راهنما هیچ هیچ سنگ و آیتم ارتقایی پنهان نمی ماند، هیچ منطقه مخفی پنهان نخواهد ماند و هیچ باس مخفی زنده نمی ماند، تمامی گنج های ارزشمند و سلاح ها و زره ها و شخصیت ها و… کشف می شوند و حتی در انتها به دی ال سی های بازی نیز خواهیم پرداخت. Dark Souls III در ابتدا نسبت به بازی های قبلی کمی آسان تر شروع می شود ولی درجه سختی ناگهان با صورت تصاعدی در بازی بالا می رود و دنیای در ابتدا خطی بازی، چندین و چند شاخه می شود. به کدام مسیر باید بروید؟ چطور باید بروید؟ کجا می توانید یک شمشیر بی نظیر پیدا کنید؟ اون چه موجودیه که مدام داره شما رو میکشه؟ اون باس لعنتی رو چطوری بکشم؟ حلقه های قدرتمند بازی کجا هستن؟ پاسخ های شما همگی اینجاست. در ابن راهنما از شروع بازی به صورت مرحله به مرحله تمامی بخش های بازی کاملا قدم به قدم شرح داده خواهند شد تا در نهایت کاملترین راهنمای نوشتاری جامع فارسی برای این بازی به دست اید و اختصاصا توسط گیمفا به شما تقدیم گردد. امیدوارم که این راهنمای قدم به قدم و جامع Dark Souls III که برای اولین بار توسط گیمفا به زبان فارسی تهیه می شود نیز به مانند راهنمای جامع Bloodborne مورد رضایت و توجه شما عزیزان قرار بگیرد و این مقالات راهنما بتوانند گاهی به کمک شما بیایند. پیشنهاد می کنم با چهاردهمین قسمت سری مقالات راهنمای قدم به قدم و جامع Dark Souls III  با بنده و وبسایت تحلیلی خبری گیمفا همراه شوید.

یک نقشه خلاصه ولی بسیار گویا و مفید از مسیر پیشروی در بازی و مناطق مهم

 • باس فایت Crystal Sage

از بخش انتهایی قسمت قبلی راهنما وارد منطقه بزرگ روبرو شوید که گفتیم باس فایت در انتظارتان است. اینجا باید با یک باس به نام Crystal Sage مبارزه نمایید. این باس اگر تجهیزات خوبی برای محافظت در برابر جادو داشته باشید و بتوانید خوب و سریع غلت بزنید و از جادوهای پرتابی فرار کنید، باس خیلی سختی نیست. مانند هر  جادوگر دیگری در دنیای بازی ها، Crystal Sage نیز نسبت به شخصیت های “تانک گونه” و قدرتمند در مبارزات نزدیک بسیار ضعیف است و اگر مثل بنده همیشه از این نوع شخصیت استفاده می کنید، اگر بتوانید نزدیک باس برسید خیلی سریع می توانید ضربه های مرگباری به وی وارد کنید البته او مدام سعی می کند دور شود و شما را گول بزند.

این باس اگر تجهیزات خوبی برای محافظت در برابر جادو داشته باشید و بتوانید خوب و سریع غلت بزنید و از جادوهای پرتابی فرار کنید، باس خیلی سختی نیست. مانند هر  جادوگر دیگری در دنیای بازی ها، Crystal Sage نیز نسبت به شخصیت های “تانک گونه” و قدرتمند در مبارزات نزدیک بسیار ضعیف است و اگر مثل بنده همیشه از این نوع شخصیت استفاده می کنید، اگر بتوانید نزدیک باس برسید خیلی سریع می توانید ضربه های مرگباری به وی وارد کنید

این باس چندین حمله جادویی دارد. یکی از آن ها حمله استاندارد وی است که یک soul dart خیلی بزرگ و بسیار قوی به سمت شما پرتاب می کند. در حمله دیگر وی چندین عدد از این ها را در سایز کوچکتر به صورت پشت سر هم پرتاب می کند. این جادوگر همچنین مین های دنبال کننده به سمت شما پرتاب می کند. یک حمله خیلی مرگبار او نیز شامل یک مسیر مستقیم از کریستال های بسیار کشنده است که از زمین در می آیند و وقتی که جادوگر تلپورت می کند این کریستال ها منفجر می شوند. مبارزه دو فاز دارد. فاز اول شامل نزدیک شدن به جادوگر بدون ضربه خوردن است که باید به وی ضربات مداوم وارد کنید و او غیب می شود و باز باید به جای دیگری که ظاهر می شود بروید و او را بزنید. باید خیلی زود خود را به او برسانید قبل از این که به طور دیوانه واری شروع به پرتاب جادو به سمت شما کند و نگذارد اصلا فکر کنید که چطور نزدیکش شوید.

جاااااان؟؟؟؟ کجا رفت الان این؟؟

در فاز دوم مبارزه، کلون هایی از این باس هم در محیط مبارزه ایجاد می شوند که می توانید آنها را با رنگ جادویشان که آبی است بشناسید (جادوگر اصلی رنگ جادویش بنفش است) و همچنین آن ها با یک ضربه می میرند. حتما اول کلون ها را بکشید و بعد سراغ باس اصلی بروید زیرا هم کشتنشان آسان است و هم ضربات مرگباری می زنند. بهترین سلاح برای کشتن باس سلاح های دارای المان lightning هستند. کسانی که از جادو استفاده می کنند در این مبارزه بیشتر درگیری خواهند داشت زیرا این مبارزه آنها نیست. ولی فرام سافتور به فکر این ها نیز بوده است. بعد از ورود به منطقه به راست بروید و مستقیم ادامه دهید و از بلندی بالا بروید و پشت یک سری سنگ در اینجا قایم شوید. از اینجا می توانید با جادو یا تیرکمان باس را بکشید و ۹۰ درصد جادوهای وی نیز به شما نمی رسد و به سنگ ها می خورد. ولی باید حواستان جمع باشد و اگر ضربه ای خوردید سریعا خط سلامتی را پر کنید و یادتان هم باشد که اول کلون ها را با یک ضربه جادو یا یک تیر بکشید.

وقتی بی خیال دنیا و باس فایت نوشیدنی می زنی به بدن!!

بعد از کشتن این باس، شما Soul of a Crystal Sage را می گیرید و بونفایر Crystal Sage bonfire را نیز روشن نمایید. حالا باید از منطقه باس به عقب برگردید. چیه؟ فکر کردید قرار است مسیر را از باس به سمت جلو ادامه دهیم؟ نخیر اینطور نیست! هنوز یک سری ماجراجویی در مرداب باقی مانده است که نرفته ایم و منطقه Farron Keep نیز باقی مانده است. عده ای می گویند که اول بهتر است که بعد از باس مسیر را به جلو ادامه دهیم و اول به Cathedral of the Deep برویم ولی به حرف تجربه ای گوش کنید که هر کدام از این روش ها را دو سه بار امتحان کرده است و خوب می داند که ابتدا بهتر است کجا بروید. مطمئن باشید بیخود نیست که سازندگان، خودشان Farron Keep را از Cathedral of the Deep عقب تر قرار داده اند. حالا می گویید چطور برگردیم و برویم به Farron Keep…

لااقل تلاشش خوب بود!! در فاز دوم مبارزه، کلون هایی از این باس هم در محیط مبارزه ایجاد می شوند که می توانید آنها را با رنگ جادویشان که آبی است بشناسید (جادوگر اصلی رنگ جادویش بنفش است) و همچنین آنها با یک ضربه می میرند. حتما اول کلون ها را بکشید و بعد سراغ باس اصلی بروید زیرا هم کشتنشان آسان است و هم ضربات مرگباری می زنند. بهترین سلاح برای کشتن باس سلاح های دارای المان lightning هستند.

 • به سمت Farron Keep 

یادتان است در قسمت قبلی راهنما دقیقا قبل از منطقه باس یک اتاق را که پر از جادوگر و دشمن و .. بود را پاکسازی کردیم و یک NPC را هم در طبقه دومش دیدیم؟ در ورودی این اتاق اگر یادتان باشد یک ۳ راهی داشتیم که مستقیم به اتاق می رسید و چپ از پله ها می رفت بالا و به NPC می رسید و راست هم به یک راهرو رفتیم و یک Crystal Lizard را گفتیم سریع قبل از این که فرار کند بکشید. دقیقا در قسمت قبلی در مورد این بخش گفته بودیم:

“حالا ۳ راه دارید. مستقیم و چپ و راست. ابتدا به راست بروید و راهرو را دنبال کنید. ناگهان یک lizard می بینید که زود به جهت مخالف در می رود. دنبالش کنید و او را بکشید. مراقب باشید که در دربی که جلوتر سمت راستتان است یک grunt حمله می کند. او را هم بکشید ولی فعلا بی خیال رفتن به سمت راست شوید چون بعدا بر می گردیم.”

حالا همان بعدا است! به سمت راست بروید و وارد یک بخش اتاق مانند در این ساختمان سنگی خرابه می شوید. سمت چپ اتاق یک سری پله می بینید که بالا می روند و دور اتاق می چرخند و بالای آن پله ها یک جادوگر قدرتمند و یک grunt سپر دار ایستاده اند. می توانید بالا بروید و آن ها را بکشید. وقتی هر دو را کشتید در بالای پله ها به بیرون نگاه کنید و از روی بالکن به روی یک لبه پایین تر بپرید و Ring of Sacrifice را بردارید. حالا بپرید پایین و به زمین برسید. اینجا از پلتفرمی که می بینید و چند پله کوچک دارد پایین بروید و می بینید که دوباره وارد همان مرداب قسمت قبلی راهنما شده اید، ولی از سمتی که تاکنون اینجا نبوده اید.

سمت چپ اتاق یک سری پله می بینید که بالا می روند و دور اتاق می چرخند و بالای آن پله ها یک جادوگر قدرتمند و یک grunt سپر دار ایستاده اند. می توانید بالا بروید و آن ها را بکشید. وقتی هر دو را کشتید در بالای پله ها به بیرون نگاه کنید و از روی بالکن به روی یک لبه پایین تر بپرید و Ring of Sacrifice را بردارید.

اینجا یکی از خرچنگ های بزرگ به شما حمله می کند. بگذارید نزدیک شوید و سپس برگردید بالا روی پلتفرم سنگی که از آن وارد مرداب شدیم و خرچنگ نمی تواند اینجا دنبالتان بیاید. تا جایی که می توانید به او ضربه بزنید و بعد از چند ضربه وی به زیر مرداب می رود و حالا یکی دو دقیقه وقت دارید تا قبل از بیرون آمدنش آیتم هایی که در نزدیک جایی که وی اول به شما حمله کرد قرار دارند را در مرداب جمع کنید که اغلب شامل Green Blossom در کنار درخت ها هستند. در نزدیک جایی که در این بخش وارد مرداب شدیم یک درب کوچک وجود دارد که به زیر ساختمان سنگی که از آن بیرون آمدیم، می رود. اینجا باید یک crucifixion victim را بکشید و سپس می توانید ست کامل Sorcerer’s gear و حلقه Sage Ring را بردارید.

حالا برگردید دقیقا جایی که از روی یک پلتفرم سنگی وارد مرداب شدیم و خرچنگ بزرگ به شما حمله کرد. این بار از اینجا دقیقا در جهت حرکت عقربه های ساعت دور منطقه مرداب را بزنید و در مسیر کنار دیواره مرداب می توانید ست کامل Fallen Knight gear set را بردارید. در منطقه خشکی که اینجا می بینید (چند درخت و چند پله سنگی و .. دارد)، آیتم Large Soul of an Unknown Traveller را بردارید. اینجا دو NPC لعنتی باهوش که مثل یک بازیباز انسانی هستند هم جلوی یک ورودی بالای چند عدد پله ایستاده اند و نگهبانی می دهند که اگر نزدیک یکی بروید، هر دو به شما حمله می کنند و واقعا کار سختی دارید.

ورودی که دو NPC قدرتمند از آن نگهبانی می دادند. جلوتر سمت راست نردبانی که به فارون کیپ می رود را می بینید و قبل از پایین رفتن از آن، اول می توانید بروید و آیتم مهم Great Swamp Pyromancy Tome را بردارید. در اینجا هم جلوتر از نردبان روی بالکن Homeward Bone را که در تصویر می بینید بردارید.

اینجا به جای نزدیک شدن به یکی از آن ها، با تیر یکی را به سمت خود بکشید و از پای در آورید و سپس دخل دومی را بیاورید. باز هم کار آسانی نیست ولی لازم است. اینجا با کشتن آنها Exile Greatsword و یک club خواهید گرفت. (یک راه هم وجود دارد که می توانید از نردبانی که می بینید بعد از ورودی که این دو شخصیت نگهبانی می دادند قرار دارد، پایین رفته تا این دو NPC دنبالتان بیایند و در خیلی از موارد آن ها در این بخش می افتند پایین و کشته می شوند، فقط مراقب باشید خودتان نیافتید!).

بعد از کشتن دو مهاجم، برگردید بروید نزدیک همان پلتفرم سنگی قبل از مرداب و داخل اتاقی که بالای پله هایش یک جادوگر قدرتمند و یک grunt سپر دار (در بالا برایتان بولد کرده ام تا بفهمید کدام پله ها را می گویم) را کشتید. اما این بار به جای این که از تمام پله ها بالا بروید تا به جایی که قبلا جادوگر و گرانت بودند برسید، در نیمه راه پله ها، جایی که پله ها می خواهند به راست بپیچند و بالا بروند، شما مستقیم از دیوار شکسته بروید و بپرید پایین روی یک پلتفرم و در اینجا مسیر را ادامه دهید و از یکی دو پلتفرم دیگر هم پایین بپرید و در انتهای این مسیر Golden Falcon Shield را بردارید.

در بالای تصویر محل آیتم مهم Great Swamp Pyromancy Tome را می بینید و دیوار مرداب را هم در سمت چپ می بینید. برای درک موقعیت این محل، در متن توضیح پیدا کردن اینجا را از ورودی که در تصویر بالایی می بینید توضیح داده ام.

حالا قبل از این که به ورودی برویم که دو مهاجم از آن نگهبانی می کردند و از نردبان پایین برویم، می توانید ابتدا آیتم مهم Great Swamp Pyromancy Tome را بردارید. توضیح جای این آیتم کار آسانی نیست. این آیتم در کنار یک درخت درون مرداب است. درختی که دقیقا چسبیده به دیواره کنار مرداب است. بگذارید تا موقعیت آن را از جلوی ورودی که دو مهاجم نگهبانی می دادند و پشتش نردبان است توضیح دهم. جلوی ورودی بایستید به شکلی که روی شما به مرداب است، نه نردبان. حالا سمت چپتان می بینید که مرداب ادامه دارد و دیواره کنار مرداب نیز وجود دارد. به چپ بروید و همین دیواره را دنبال کنید تا پای یک درخت، مقداری جلوتر، Great Swamp Pyromancy Tome را بردارید. یک خرچنگ بزرگ به شما حمله خواهد کرد. می توانید زود برگردید عقب و او را از خشکی بزنید و وقتی زیر مرداب رفت و کمی وقت داشتید زود بروید و آیتم را بردارید. Great Swamp Pyromancy Tome را بعدا در فایرلینک شراین به Cornyx بدهید تا جادوهای پایرومنسی جدیدی را برایتان آزاد کرده و بفروشد.

حالا وقت پایین رفتن از نردبانی است که دو مهاجم از ورودی آن نگهبانی می دادند. قبل از پایین رفتن از نردبان از روی بالکن این بخش Homeward Bone را بردارید. حالا از نردبان پایین رفته و خیلی نزدیک به آن یک بونفایر جدید که Farron Keep bonfire نام دارد را روشن نمایید. حالا وقت رفتن به Farron Keep است. سخت ترین منطقه بازی برای نوشتن راهنما و توضیح دادن!! حتی از مرداب هم توضیح آن سخت تر است.

وقتی می خواهید Great Swamp Pyromancy Tome را بردارید یک خرچنگ بزرگ به شما حمله خواهد کرد. می توانید زود برگردید عقب و او را از خشکی که از آن آمدید بزنید و وقتی زیر مرداب رفت و کمی وقت داشتید زود بروید و آیتم را بردارید.

 • از Farron Keep به سمت Keep Ruins

در Farron Keep نیز باید حواستان به آمدن Yellowfinger Heysel باشد و اگر امبر مصرف کنید و یا از باس فایت قبلی زنده مانده باشید احتمال آمدن و ظاهر شدن وی در اینجا زیاد است. خیلی ها از منطقه Farron Keep متنفر هستند ولی بازی کردن آن به سختی نوشتن راهنمایش نیست! این منطقه نیز یک مرداب بزرگ است با این تفاوت که این بار وقتی در آب راه بروید مدام سمی می شوید و خط سلامتیتان کم می شود. بهترین تجهیزات مقاوم در برابر سمی شدن را تجهیز کنید و سعی کنید سبک باشید تا بتوانید بین خشکی های این منطقه زود جابجا شوید. خوب است که چند Purple Moss Clump بخرید یا همراه داشته باشید و یا اگر بیشتر بر اساس جادو هستید، یک معجزه درمان کننده همراه چندین FP Estus نیز داشته باشید.

بگذارید راحت و رک بگویم. به شخصه در کل بازی و بارها و بارها در این منطقه حتی یک بار هم از یک آیتم Purple Moss Clump و یک جادوی درمان کننده استفاده نکردم و می گذاشتم تا سمی شوم و بعد با آیتم سلامتی خط سلامتی را پر می کردم و هر وقت تمام می شد برمی گشتم بونفایر و پر می کردم و باز به سراغ بخش هایی از این منطقه که جدید بودند می رفتم. راز موفقیت در این منطقه آن است که نترسید و مدام هی آیتم مصرف نکنید. بلکه بگذارید در جاهایی که لازم است سمی شوید و فقط و فقط در مواقعی آیتم استفاده کنید که لازم است.

به شخصه در کل بازی و بارها و بارها در این منطقه حتی یک بار هم از یک آیتم Purple Moss Clump و یک جادوی درمان کننده استفاده نکردم و میگذاشتم تا سمی شوم و بعد با ایتم سلامتی خط سلامتی را پر می کردم و هر وقت تمام می شد برمیگشتم بونفایر و پر می کردم و باز به سراغ بخش هایی از این منطقه که جدید بودند می رفتم. راز موفقیت در این منطقه آن است که نترسید و مدام هی آیتم مصرف نکنید. بلکه بگذارید در جاهایی که لازم است سمی شوید و فقط و فقط در مواقعی آیتم استفاده کنید که لازم است.

در قسمت بعدی پیشروی در Farron Keep به سمت Keep Ruins را توضیح خواهیم داد. 

12345678910(7 رای, میانگین آرا 8٫57 از 10 )
Loading...
نظرات

 1. PC FAN گفت:

  خیلی ممنونم از جناب آقابابایی عزیز،مثل همیشه عالی بود راستی اگه میشه یک راهنمایی قدم به قدم هم برای اسکایریم بزارید خیلی خوب میشه.

  6Thumb up 0Thumb down
 2. ham0on گفت:

  مرسی بابت این قسمت سعیدجان
  واقعا نفسگیر بود و سخت مخصوصا این که من یه کم گیج شدم و اون دو تا نگهبان سخت دو تا بهم حمله کردن ولی خب خوشبختانه یه بارم در طول این راهنما نمردم .حالا نمی دونم بازیم خوبه یا لولم که ۴۶ شده زیادی بالاست Big Smile)
  ولی خب هر آیتمی که گفته بودی رو گرفتم و به سلامت رسیدم به بخش جدید و بی صبرانه منتظر قسمت بعدم

  4Thumb up 0Thumb down
 3. jgjg گفت:

  خ ب آقا سعید تسلیت عرض می‌کنم رسیدید به قسمت فارون کیپ. اصلاً راهنمای این مرحله نوشتن غیر ممکنه. Grin Grin شدیداً کنجکاوم ببینم راهنمای این منطقه رو چطور می‌تونید بنویسید Pain .
  پیشنهاد من اینه که حد المقدور از یک نقشه هوایی (که تو pc با free camera هست) استفاده می‌‌کنید چون غیر این صورت فوق العاده سخت میشه. من همینطوری توی فارون کیپ گم‌میشم چه رسه به اینکه راهنما هم بنویسم براش. یک خسته نباشید جانانه هم بهتون می‌گم.

  4Thumb up 0Thumb down
  • اخ اخ اخ گفتی پوریا جان. اخر این قسمت رو داشتم می نوشتم داشتم با خودم می گفتم خدایا چیکار کنم این قسمت رو. واقعا بدبختیه نوشتنش. احتمالا در شروع ان سنگ پل شکسته شیبدار که وسط مردابه رو نقطه مقیاس قرار بدم و بر اساس اون ۴ طرفشو توضیح بدم و بعدش هم به همین شکل یک نقطه تابلو رو وسط بگیرم و ۴ ضلع اطرافشو بنویسم. این راه خوبیه فکر کنم.
   خیلی ممنونم ازت پوریا جان. سلامت باشی.

   3Thumb up 0Thumb down
 4. keyarmin گفت:

  وای این باسفایت کفرمو در اورد سه ساعت باهاش جنگیدم Frown Cry Yin Yang

  5Thumb up 0Thumb down
 5. soheil.t73 گفت:

  faron keep سخت ترین و یکی از بهترین مناطق بازی واقعا منطقه سختی هست از نظر اینکه سمی میکنه بعد با اون موجودات قورباغه مانند ک اسمشون هم یادم رفت درگیر بشید اوناهم curse میکنن خرچنگ هم داره کلا این منطقه از نظر سختی همه چی تمومه مبارزه با باس فایتش هم ک یکی از زیباترین مبارزاته و وقتی ک میکشینش به اون لباس زیباش دست پیدا میکنین البته لباس و باید از پیرزن داخل فایرلینک شراین با سولز بخرین

  ممنون اقا سعید و خسته نباشید بابت مقاله ارزشمندتون

  2Thumb up 0Thumb down
 6. Amirdt2 گفت:

  سلام و خسته نباشید به دوست خوبم آقا سعید عزیز و گل و یه خسته نباشید هم میگم به تمام تیم گیمفا…
  Farron Keep حقیقتا واقعا سخته نوشتن راهنما براش اما صد در صد به بهترین شکل مینویسید …
  آقا سعید اون راهنمای Horizon من برای یه کاری مجبور شدم بازی رو بفروشم که خدا بخواد بعد عید دوباره میگیرم حالا اگر قرار شد نوشته بشه و مدیریت محترم نظرشون هم مثبت بود بره بعد از کامل شدن re7 و souls3 که سر شما هم خلوت تر شده باشه …شرمنده اگر وقتتون رو توی اون چند روز گرفتم
  درپناه حق یا علی Rose

  2Thumb up 0Thumb down
  • سلام خدمت شما امیر عزیز و گل. خیلی ممنون به خاطر لطف و محبت همیشگیت به بنده و تیم گیمفا.
   اره امیر جان واقعا سخته نوشتن براش ولی سعیم رو میکنم.
   حتما امیر جان. در مورد این موضوع باز هم صحبت میکنیم. خیلی ممنونم ازت.
   اختیار دارید. خیلی هم خوشحال شدم

   2Thumb up 0Thumb down
 7. R.vin گفت:

  خیلی ممنون آقای آقابابایی از راهنمای بلادبورن و دارک سولز ۳ خسته نباشید {دمتون گرم}

  5Thumb up 0Thumb down
  • آروین عزیز با همین نظرات شما دیگه هیچ خستگی باقی نمی مونه واقعا برام. اینقدر شما همیشه به من لطف و محبت دارید و این قدر دوست های خوب دارم که افتخار میکنم براتون بنویسم و من از شما باید تشکر ویژه داشته باشم. بک دنیا ممنون ازتون

   3Thumb up 0Thumb down
 8. peymang-69 گفت:

  آقا سعید گل خیلی مخلصیم و ارادتمند

  1Thumb up 0Thumb down
 9. moeenpnc گفت:

  سلام ببخشید اقایون اینجا جاش نیست سوال کنم من سیستم کامپیوترم عوض کردم حالا راهنمایی نیاز دارم cpui7 6700k کذاشتم ورم سی دو گیگ حالا گرافیک موندم چی بزارم gtx980 یا ۱۰۸۰ میشه دوستان گیمر راهنمایم کنن ممنون

  0Thumb up 0Thumb down
 10. WardenLord گفت:

  دوستان عزیز اگر تو بخش pvp هم فعال هستید بیاید با هم پلی بدیم. آیدی psn:wardenlord98

  1Thumb up 0Thumb down
 11. db07 گفت:

  اقای اقابابایی بابت راهنمایی کامل و جامعتون واقعا ممنونم
  میشه بگید مابقی قسمتهای راهنمایی رو کی قرار میدید؟

  0Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب
جستجو در سایت