عنوان Rise of the Tomb Raider به‌زودی به سرویس Xbox Game Pass اضافه می‌شود

۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۴

جدیدترین ماجراجویی لارا کرافت یعنی Rise of the Tomb Raider به‌زودی به سرویس Xbox Game Pass ملحق می‌شود.

لری هاب در توییت اخیر خود اعلام داشت که تا هفته آینده بازی‌های جدید سرویس Xbox Game Pass اعلام می‌شوند و در این بین او یکی از بازی‌های جدید سرویس را زودتر اعلام کرد.

Rise of the Tomb Raider در سال ۲۰۱۵ به‌عنوان یک انحصاری زمانی برای ایکس‌باکس وان عرضه شد و سپس برای رایانه‌های شخصی و پلی استیشن ۴ نیز در دسترس قرار گرفت.

مایکروسافت اعلام کرد که هفت بازی برای اضافه شدن به سرویس ایکس‌باکس گیم پس در ماه مارس در نظر گرفته شده است. یکی از این عناوین Rise of the Tomb Raider خواهد بود و دیگری نیز مطمئنا Sea of Thevies است که همزمان با عرضه جهانی در سرویس گیم پس قرار می‌گیرد، باید منتظر ماند و دید پنج بازی دیگر چه خواهد بود.

این روزها سرویس‌هایی چون EA Access و شبکه‌های تلویزیونی چون نتفیلیکس با ارائه چنین سرویس‌هایی از محبوبیت بالایی برخوردار هستند، حال مایکروسافت نیز وارد عمل شده است. سرویس شبیه به شبکه نتفیلیکس بوده یعنی شما هزینه‌ای را پرداخت می‌کنید و ماهانه به تعدادی بازی دسترسی رایگان پیدا خواهید کرد. در آخر این ماه بازی‌ها رایگان شده با بازی‌های دیگری جایگزین می‌شوند. بازی‌هایی چون  Halo 5: Guardians، Payday 2 ،NBA 2K16 و Lego Batman به‌صورت رایگان از طریق این سرویس در دسترس هستند. این عناوین چه به‌صورت آنلاین و چه به‌صورت آفلاین در دسترس قرار دارند. همچنین شما می‌توانید بازی‌های قرار گرفته در لیست را با ۲۰ درصد تخفیف و ۱۰ درصد تخفیف برای محتوای اضافی خریداری نمایید.

برای مشترک شدن سرویس Xbox Game Pass نیازی به اشتراک گلد نیست اگرچه برای تجربه بخش چندنفره همچنان نیاز است. هزینه این سرویس ۱۰ دلار ماهانه است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید