آخرین بسته ‌الحاقی Little Nightmares برای خرید در دسترس قرار گرفت

۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۵

بازی Little Nightmares جهان تاریک دختر کوچکی با نام Six را روایت می‌کند که تلاش می‌کند از دست سایه‌ها فرار کند. این بازی نخستین بار در آوریل ۲۰۱۷ میلادی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شد. این بازی پس از عرضه توانست تحسین منتقدان را برانگیزاند و تاکنون سه بسته الحاقی برای آن منتشر شده است که اینک، آخرین و سومین بسته الحاقی آن که با نام The Resident شناخته می‌شود، در سرویس استیم برای خرید در دسترس قرار گرفته است.

یک بار دیگر فرصت دیدار با جهان Six مهیا شده است اما این بار با شخصیت Runaway Kid بازی خواهید کرد و در منطقه‌ای جدید به کاوش خواهید پرداخت.

شما در بسته الحاقی The Resident در خانه Lady سرگردان هستید و با چالش‌های جدید مواجه می‌شوید و باید معماهای مرگباری را حل کرده و زنده بمانید. خانه لوکس Lady جای کودکان نیست و باید برای زنده ماندن بهترین تصمیم‌ها را بگیرید. تله‌ها، توهمات و کتابخانه‌های پیچیده‌ای برای کاوش وجود دارند. با زنده ماندن در هر مخمصه، رازهای تاریک بسیاری نمایان می‌شود.

در ادامه می‌توانید تریلر جدید بازی Little Nightmares را که به تازگی توسط شرکت باندای نامکو اینترتینمنت (Bandai Namco Entertainment) منتشر شده است، مشاهده و در صورت تمایل آن را دریافت کنید. این تریلر نگاهی اجمالی به این بسته الحاقی می‌اندازد و خاطرات این بازی موفق را یادآوری می‌کند. دو بسته الحاقی دیگری که برای این بازی تاکنون منتشر شده‌اند The Depths و The Hideaways نام دارند و در حال حاضر بر روی سرویس استیم در دسترس قرار دارند. پیشنهاد می‌کنیم که برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این بازی، نقد و بررسی آن را که توسط حسین صدری نوشته شده است، در وب‌سایت گیمفا از این نشانی بخوانید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید