گیفت کارت
گیفت کارت

اطلاعات بیشتری از محتوای دانلودی جدید Assassin’s Creed Origins منتشر شد + ۳۰ دقیقه گیم‌پلی

۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۵

پس از انتشار اولین محتوای دانلودی Assassin’s Creed Origins، با نام The Hidden Ones، نوبت به انتشار محتوای دانلودی (DLC) بعدی این بازی رسیده است. دومین محتوای دانلودی این عنوان محبوب «نفرین فراعنه» نام دارد (The Curse of the Pharaohs) و با نزدیک شدن به تاریخ انتشار این بسته، ویدئویی جدید و اطلاعات بیشتری از آن در اختیار طرفداران گذاشته شده است.

در ویدئوی منتشر شده ما شاهد سی دقیقه گیم پلی از دو مرحله‌ی اصلی این محتوای دانلودی هستیم. در این مراحل منطقه‌های کاملاً جدیدی دیده می‌شود که تا به حال در بازی مشاهده نشده‌اند؛ همچنین بازی بازان در این مناطق جدید با موارد جالبی چون عقرب‌های غول پیکر و یک نفر تی تی جاودان مواجه خواهند شد. شایان ذکر است که محتوای دانلودی نفرین فراعنه با بسته‌ی The Hidden Ones تفاوت خواهد داشت. این محتوای دانلودی، بر خلاف The Hidden Ones، یک خط داستانی کاملاً جدید و مجزا از داستان اصلی را به بازی اضافه خواهد کرد. در این داستان جدید شما به دنبال ریشه‌ی بازگشت دوباره‌ی مردگان به دنیای انسان‌ها هستید و در این راه با چند تن از فراعنه‌ی معروف و جانوران اساطیری مصری مبارزه خواهید کرد. بنابراین The Curse of the Pharaohs داستانی جدید، محیط‌های تازه و دشمنانی نو ارائه خواهد کرد. علاوه بر این موارد بازی بازان به لباس‌ها، اسلحه‌ها و ابزارهای جدیدی نیز دسترسی پیدا می‌کنند.

The Curse of the Pharaohs در روز سیزدهم مارس – بیست و دوم اسفند ماه – منتشر خواهد شد. علاقه‌مندان به دریافت این محتوای دانلودی می‌توانند با خرید سیزن پس ۲۰ دلاری بازی، یا پرداخت مبلغی جداگانه به آن دسترسی پیدا کنند. پیش از عرضه‌ی رسمی این محتوای دانلودی تمامی کاربران Assassin’s Creed Origins می‌توانند مرحله‌ی رایگانی که به رسم معرفی The Curse of the Pharaohs به بازی اضافه می‌شود را تجربه کنند. این مرحله Lights Among the Dunes نام دارد و در روز بیست و هفتم فوریه – هشتم اسفند ماه – در قالب یک به‌روز رسانی رایگان به بازی اضافه خواهد شد. شایان ذکر است که پیش از این تاریخ انتشار این محتوای دانلودی روز ششم مارس – پانزدهم اسفند ماه – بود که اخیراً تأخیر خورده و به سیزدهم مارس موکول شد. The Curse of the Pharaohs مدت کوتاهی پس از اضافه شدن حالت Discovery Mode به بازی منتشر می‌شود. در ادامه می‌توانید ویدئوی منتشر شده از محتوای دانلودی نفرین فراعنه را از گیمفا مشاهده و دریافت کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید