بازی Manticore – Galaxy of Fire برای نینتندو سوییچ هم عرضه خواهد شد

۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۵

اگر از علاقه‌مندان بازی‌های تلفن‌های همراه باشید، مطمئناً با بازی Manticore – Galaxy of Fire که توسط استودیوی دیپ سیلور فیش‌لبز (Deep Silver Fishlabs) توسعه یافته است آشنایی دارید. بر اساس تریلر جدید منتشر شده از این بازی و توضیحات مندرج در آن، این عنوان نسبتاً شگفت‌انگیز که برای دو پلتفرم اندروید و iOS عرضه شده است، به زودی به کنسول ترکیبی نینتندو سوییچ هم راه خواهد یافت و در دسترس بازیکنان بیشتری قرار خواهد گرفت.

همانطور که در صحنه‌های گیم‌پلی این بازی در تریلر قرار گرفته در پائین همین خبر مشخص است، بازی Manticore – Galaxy of Fire یک عنوان علمی تخیلی عمیق با مبارزات اکشن فضایی بسیار است. بازیکنان در این بازی کنترل زیرمجموعه جنایی دنیای زیرزمینی Neox Sector را بر عهده می‌گیرند و از یک کشتی فضایی تحت عنوان Manticore در این امر بهره می‌برند. بازیکنان باید تلاش کنند تا این جهان را از نابودی مصون نگه دارند و در این راه شاهد داستانی هشت ساعته، بیش از ۳۰ باس مختلف و ۳۵ مکان مختلف خواهند بود.

بر اساس توضیحات محصول این بازی در وب‌سایت رسمی نینتندو، عنوان Manticore – Galaxy of Fire برای کنسول نینتندو سوییچ کاملاً بهینه یافته است و از قابلیت HD Rumble بر روی هر دو کنترلرهای جوی-کان (Joy-Con) و کنترلرهای پیشرفته نینتندو سوییچ پشتیبانی خواهد کرد. همچنین حدود یک ماه دیگر، یعنی در تاریخ پنج شنبه ۲ فروردین ماه ۱۳۹۷ (۲۲ مارس ۲۰۱۸ میلادی) بازی مورد بحث برای این کنسول در دسترس قرار خواهد گرفت.

اینطور که پیداست، استراتژی شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک (THQ Nordic) بیشتر بر روی ساخت پورت‌های مختلف برای پروژه‌های متعدد این شرکت قدرتمند تمرکز دارد. همانطور که احتمالاً مطلع هستید، مدتی قبل شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک اقدام به خرید شرکت Koch Media کرد که استودیوی دیپ سیلور فیش‌لبز نیز زیرمجموعه آن است و به موجب همین امر، حقوق بازی Manticore – Galaxy of Fire کاملاً در اختیار این شرکت قرار گرفته است.

همانطور که پیشتر اشاره شد، بازی Manticore – Galaxy of Fire در تاریخ پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ (۲۲ مارس ۲۰۱۸) برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. این بازی در حال حاضر تحت عنوان Galaxy of Fire 3 – Manticore برای تلفن‌های همراه مبتنی بر سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار دارد. در ادامه می‌توانید تریلر گیم‌پلی جدید این بازی که در جریان آن نسخه نینتندو سوییچ آن هم معرفی شده است را از زیر مشاهده و در صورت تمایل آن را دریافت کنید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید