انتشار تریلری جدید از بازی MLB The Show 18 | حالت Retro

۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۹

چندی پیش تریلری جدید از بازی MLB The Show 18 منتشر شد که ما را بیش از پیش با حالت Retro بازی MLB The Show 18 آشنا خواهد کرد. جزئیات بیشتر را در ادامه مطلب قابل مشاهده است.

به تازگی استودیو سازنده بازی MLB The Show 18 یعنی سونی سن دیگو (Sony San Diego)، تریلری جدید از این بازی انحصاری منتشر کرده است که حالت Retro را برای تمامی کاربران به نمایش می‌گذارد. البته حالت مذکور در بازی MLB The Show 17 هم ساخته شده بود و به همین علت بازیکنان یک آشنایی مختصری با این حالت دارند.

حالت رترو قصد دارد تا بازیکنان را به سال‌های گذشته این ورزش و دوره قدیمی این بازی ببرد که بدون شک طرفداران این بازی و این ورزش، از این محتویات جدید حالت رترو در بازی MLB The Show 18 استقبال خواهند کرد. در این حالت بازیکنان با یک گیم پلی معمولی و استاندارد و کنترل بسیار ساده به تجربه بازی خواهند پرداخت و یک حالت آرکید مانند برای بازیکنان تداعی خواهد شد. در حالت رترو بازیکنان می‌توانند با دیگر کاربران و حتی دوستان خود بازی کنند. جالب است بدانید تجربه این حالت فقط به دو کلید برای ادامه دادن به بازی نیازمند است.

در تریلر جدید منتشر شده از بازی MLB The Show 18، می‌توانیم مشاهده کنیم که ویژگی‌های حالت Retro، نسبت به نسخه قبلی این سری بازی پیشرفت‌های چشم‌گیری نداشته و تغییرات زیادی در آن اعمال نشده است. البته باید تا روز انتشار بازی صبر کنید، چرا که ممکن است سازندگان محتویات جدیدی را برای این حالت آماده کرده باشند و بزودی جزئیات آن منتشر شود. در این حالت بازیکنان قدیمی و افسانه ای هم از جمله Shohei Otani در بازی حضور خواهند داشت تا بازیکنان به خوبی از ویژگی‌های این حالت و سال‌های گذشته این ورزش محبوب، لذت ببرند.

بازی MLB The Show 18 در آبان ماه جاری به صورت رسمی معرفی شد و قرار است تا در روز ۲۷ مارس مصادف با ۲۷ فروردین، به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ عرضه شود. در ادامه می‌توانید تریلر جدید منتشر شده از بازی را مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید