با Boomer از Far Cry 5 بیش‌تر آشنا شوید

۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۸

اول از همه باید گفت که در عنوان Far Cry 5 با لیست بلند بالایی از مزدوران رو به رو خواهید شد. این مزدوران افرادی هستند که بازیکنان می‌توانند در طول بازی آن‌ها را برای کمک به خود استخدام کنند. اما بیایید صادقانه به موضوع نگاه کنیم؛ به احتمال زیاد محبوب‌ترین همراه شما در بازی Boomer خواهد بود. این سگ با وفا که در بیشتر مراحل بازی همراه شما است،‌ بی شک شما را شیفته‌ی خود می‌کند.

فیل فرنیر (Phil Fournier)، یکی از تهیه کنندگان بازی Far Cry 5، اطلاعات بیشتری از این همراه پشمالو با سایت IGN در میان گذاشت. این اطلاعات در قالب یکی از قسمت‌های IGN First Video منتشر شده است. در این ویدئو توضیح داده می‌شود که Boomer چگونه در ماجراجویی‌هایتان به شما کمک خواهد کرد. در ادامه می‌توانید قسمتی از صحبت‌های فرنیر را بخوانید.

زمانی که به مونتانا رسیدیم (Montana)، بعد از مدتی متوجه شدیم که تقریباً هر خانه یک سگ دارد! رابطه‌ی انسان‌ها و سگ‌ها از روابط بسیار عجیب و قدرتمند است و من فکر می‌کنم این چیزی بود که ما قصد داشتیم به بازی اضافه کنیم. برای خلق Boomer دوست داشتنی ما مطالعات بسیاری بر انواع نژاد سگ‌ها داشتیم و در جزئیات آن دقت کردیم. Boomer تلفیقی از شپرد استرالیایی (Australian Sheperd) و بلو هیلر (Blue Heeler) است و ما به دقت شمایل، انداره و رفتار او را بازسازی کرده‌ایم. تجربه‌ی انجام این کار واقعاً شگفت انگیز بود و متخصصان بخش موشن کپچر بازی از کار با سگ‌های مختلف لذت بردند. گرچه ما از چندین سگ در این پروسه استفاده کردیم اما سگی که بیشترین نقش را در خلق بومر داشت سگی شیرین و دوست داشتنی از نژاد شپرد استرالیایی بود.

 

فیل فرنیر در ادامه درباره‌ی کارایی بومر در بازی گفت:

بومر یکی از بهترین انتخاب‌ها برای انجام مراحل مخفی کاری است. شما می‌توانید او را پیش از خود به جلو بفرستید و دشمنان او را هدف قرار نمی‌دهند چرا که مطمئن نیستند بومر برای آن‌ها یک خطر است یا نه. بر روی هوش مصنوعی بومر کار شده است چرا که ما می‌خواهیم او برای بازیکنان همراهی کاربردی باشد و موجب اختلال در استراتژی بازیکنان نشود. به نظر من بهترین قابلیت بومر ویژگی تشخیص دشمنان او است. او جلوتر از شما راه خواهد رفت و با حس ششم قوی خود خطرات را پیش از رسیدن به آن‌ها تشخیص خواهد داد. در Far Cry 5 هیچگاه نمی‌دانید چه چیزی در انتظار شما است. بدون بومر ممکن است ناگهان با یک خرس یا یک دشمن رو به رو شوید اما او با حس ششم خود شما را آماده‌ی دفاع می‌کند.

در ادامه می‌توانید ویدئو منتشر شده در سایت IGN را از گیمفا مشاهده و دریافت کنید. Far Cry 5 در روز هفتم فروردین ماه ۱۳۹۷ برای سه پلتفرم رایانه‌های شخصی، اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید