گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

تریلر زمان انتشار نسخه نینتندو ۳DS بازی SteamWorld Dig 2 منتشر شد

تریلر
تریلر زمان انتشار نسخه نینتندو ۳DS بازی SteamWorld Dig 2 منتشر شد

بازی SteamWorld Dig 2 سال گذشته میلادی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ویتا و نینتندو سوییچ عرضه گشت و با استقبال مثبت منتقدان هم روبرو شد و نقدهای خوبی را دریافت کرد. این بازی واقعاً عنوانی عالی است اما عدم عرضه آن بر روی کنسول نسخه نینتندو ۳DS آن هم زمانی که نخستین قسمت از آن موفقیت خود را بر روی این پلتفرم بدست آورده است، بسیاری از طرفداران این مجموعه را ناامید ساخت. خوشبختانه، استودیوی ایمیج & فورم گیمز (Image & Form Games) این پلتفرم را فراموش نکرد و مدتی پیش به صورت رسمی اعلام کرد که تصمیم دارد تا بازی SteamWorld Dig 2 را در تاریخ پنج شنبه ۳ اسفند ماه (۲۲ فوریه ۲۰۱۸ میلادی) به این کنسول محبوب آورد.

اینک اما، درست یک روز پیش از انتشار این بازی، سازندگان این بازی تریلر زمان انتشار نسخه نینتندو ۳DS آن را منتشر کرده‌اند. با تماشای این ویدئو نگاهی اجمالی به بخش‌های مختلف بازی SteamWorld Dig 2 خواهیم بود و در مجموع تریلر جذابی را شاهد هستیم.

نسخه نینتندو ۳DS بازی SteamWorld Dig 2 با قیمت ۱۹٫۹۹ دلار در دسترس قرار خواهد گرفت اما این نسخه شامل تمامی محتوایی می‌شود که تاکنون برای این بازی منتشر شده‌ است. استودیوی ایمیج & فورم گیمز اعلام کرده است که این بازی به خوبی برای کنسول نینتندو ۳DS بهینه یافته و حتی وقتی قابلیت سه بعدی آن هم فعال است، همچنان با نرخ فریم ۶۰ بر ثانیه اجرا می‌گردد. تجربه این بازی بر روی نینتندو ۳DSهای جدید هیچ مزیتی ندارد و تنها وجود دکمه‌های اضافی می‌تواند کمی موثر واقع شود.

اگر تمایل به خرید نسخه متفاوتی از بازی SteamWorld Dig 2 هستید باید بدانید که این بازی در فصل بهار سال جاری میلادی به صورت فیزیکی بر روی دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

در ادامه می‌توانید تریلر زمان انتشار نسخه نینتندو ۳DS بازی مورد بحث را مشاهده و در صورت تمایل دریافت کنید. بازی SteamWorld Dig 2 در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ویتا، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد و قرار است که فردا هم برای کنسول نینتندو ۳DS منتشر گردد.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت