ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

The Lost Child برای نینتندو سوییچ هم عرضه خواهد شد

اخبار بازی ها
The Lost Child برای نینتندو سوییچ هم عرضه خواهد شد

یک پلتفرم دیگر هم به جمع پلتفرم‌هایی که صاحب بازی The Lost Child خواهند شد، اضافه شده است! این بازی قرار است تا برای کنسول نینتندو سوییچ هم منتشر شود.

نیس امریکا (NIS America) به عنوان کمپانی ناشر بازی The Lost Child، اثر جدید کارگردان بازی El Shaddai: Ascension of the Metatron یعنی تاکیاسو ساواکی (Takeyasu Sawaki) که تاکنون برای دو پلتفرم پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ویتا معرفی شده بود، اعلام کرده که این بازی برای نینتندو سوییج هم عرضه خواهد شد و این نسخه از بازی در غرب هم در دسترس قرار خواهد گرفت.

The Lost Child یک بازی نقش آفرینی نوبتی، مربوط به سیاه چاله‌هاست که در همان دنیای El Shaddai جریان دارد و علاوه بر کارگردانی، وظیفه طراحی شخصیت‌های The Lost Child هم بر عهده ساواکی است. او این وظایف را در بازی El Shaddai: Ascension of the Metatron هم بر عهده داشت.

داستان بازی The Lost Child در مورد هایاتو ایبوکی (Hayato Ibuki) است که ناگهان وارد یک جنگ بین نیروهای خیر و شر می‌شود. به دنبال تحقیق در مورد یک سری خودکشی‌های زنجیره‌ای در توکیو، هایاتوی کنجکاو کم کم پایش به یک جنگ بزرگ با نیروهای شیطانی باز می‌شود و در این بین او باید به دنبال دست و پا کردن همراهان و دوستان و یارانی برای خود باشد.

در گیم پلی بازی شاهد المان‌های جالبی هستیم. مثلاً در بازی The Lost Child امکان به سلطه درآوردن دشمنان و استفاده از آن‌ها به عنوان یاران خودی وجود دارد. حتی می‌توان آن‌ها را شخصی سازی کرد یا سطح آن‌ها را ارتقا داد. در این بازی بیش از ۱۰۰ دشمن منحصر به فرد وجود دارد و هر یک ۳ حالت مختلف خواهند داشت. به غیر از این موارد، بیش از ۲۵۰ مهارت یا همان Skill نیز برای همراهان وجود خواهد داشت که نسبت به دشمنان تسخیر شده و سطح شما قابل آزادسازی خواهد بود. همچنین سیاه چاله‌های مختلفی در بازی وجود خواهد داشت که از نظر تعداد لایه با هم تفاوت‌های بسیاری دارند ولی حتی در بازی شاهد یک سیاه چاله ۱۰۰ لایه نیز خواهیم بود تا مهارت‌های بازیکنان را محک بزند.

بازی The Lost Child برای پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ویتا، در کنار کنسول جدید نینتندو یعنی نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. نکته جالب آن است که این بازی در غرب فقط به صورت دیجیتالی عرضه خواهد شد. حداقل تا کنون که اخبار اینطور به گوش رسیده است.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
برچسب ها
نظرات

  1. گفت:

    برادر بزرگم عاشق اینجور بازیها با این تم گرافیکی هست

    0Thumb up 2Thumb down
  2. CLOCK TOWER 4 گفت:

    هر چند وقت یک بار هم که شده باید از بازیهای AAA دور بشیم و چنین بازیهایی رو تجربه کنیم

    0Thumb up 2Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب
جستجو در سایت