شایعه: نسخه نینتندو سوییچ عناوین Diablo 3 و Fortnite در راه هستند

۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۷

بنابر گفته‌های یک منبع آگاه در صنعت بازی‌های رایانه‌ای، در آینده شاهد عرضه پورت عناوین Diablo 3 و Fortnite برروی کنسول  نینتندو سوییچ خواهیم بود. 

براساس گفته‌های آقای مارکوس سلارز (Marcus Sellars) منبع آگاه صنعت بازی‌های ویدئویی، شرکت بلیزرد در حال کار برروی پورت نسخه سوییچ عنوان Diablo 3 است. همچنین ایشان اذعان داستند که Fortnite نیز راهی این پلتفرم جدید خواهد شد. آقای سلارز این اطلاعات را در صفحه توئیتر خود به اشتراک گذاشت. بنابر گفته‌های وی عنوان Diablo 3 اوایل سال آینده منتشر خواهد شد، و شرکت بلیزرد در حال کار برروی حالت محلی‌ای است که چندین کنسول سوییچ بتوانند در کنار هم به تجربه بازی بپردازند. 

ساخت Diablo 3 برای نینتندو سوییچ آغاز شده و احتمالا اوایل سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد. بلیزرد در نظر دارد تا حالتی محلی برای تجربه همزمان چندین کنسول سوییچ در کنار هم ایجاد نماید.

علاوه‌بر موارد ذکر شده، آقای سلارز همچنین اظهار داشتند که عنوان Fortnite ساخته اپیک‌گیمز (Epic Games) نیز در آینده برای کنسول سوییچ منتشر خواهد شد. 

Fortnite = نینتندو سوییچ

براساس اظهارات ایشان این عنوان بین ماه‌های آگوست الی سپتامبر سال جاری منتشر می‌شود. همچنین وی متذکر شد که این خبر هنوز از طرف سازندگان به تائید رسمی نرسیده است.

چیزهایی شنیده‌ام.

بین ماه‌های آگوست تا سپتامبر.

— Marcus Sellars (@Marcus_Sellars) February 19, 2018

اینکه Diablo 3 و Fortnite راهی کنسول سوییچ خواهند شد یا خیر هنوز مشخص نیست. تا زمان تائید این اخبار توسط سازندگان، صرفا آن‌ها را یک شایعه در نظر بگیرید!

لازم بذکر است که ماه گذشته آقای دونالد ماسترد (Donald Mustard) از اپیک‌گیمز در مورد پورت نسخه سوییچ Fortnite گفته بودند که “روزی اینکار را انجام خواهیم داد!”. در مورد Diablo 3 نیز، این عنوان هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است، همچنین در گذشته برای پلی‌استیشن ۳ و ایکس‌باکس ۳۶۰ نیز عرضه شده بود. از این‌رو مشاهده پورت سوییچ بازی آنقدرها هم بعید بنظر نمی‌رسد.

آقای سلارز نیز چندی پیش در مورد نسخه آینده سری Call of Duty با نام BLACK OPS 4 اظهاراتی داشته‌اند، که می‌توانید آن را از طریق این لینک در وب‌سایت گیمفا مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید