انتشار اولین تریلر از بازی Liar Princess and the Blind Prince

۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۱

طبق جدیدترین اخبار دنیای بازی‌های ویدئویی، به تازگی اولین تریلر بازی Liar Princess and the Blind Prince منتشر شده است که برای مشاهده این تریلر و کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید به ادامه مطلب مراجعه کنید.

چندی پیش اولین تریلر بازی Liar Princess and the Blind Prince منتشر شد. این بازی توسط استودیو نیپون ایچی (Nippon Ichi) ساخته خواهد شد و با نام ژاپنی Usotsuki Hime to Moumoku Ouji هم شناخته می‌شود و قرار است تا با همین نام در کشور ژاپن عرضه شود. اولین تریلر این بازی قرار است بخش‌هایی از گیم پلی بازی را به نمایش بگذارد و ما را با داستان اصلی این بازی آشنا کند.

بازی Liar Princess and the Blind Prince دارای یک داستان تاریک، رمز آلود و تا حدودی غم‌انگیز است و زندگی یک موجودی که به یک گرگ شباهت دارد را روایت خواهد کرد. در داستان این بازی این موجود به ملاقات یک جادوگر خواهد رفت و از او درخواست می‌کند تا وی را به یک شاهزاده تبدیل کند. در واقع او قصد دارد با شاهزاده دیگری که به طور تصادفی چشم‌هایش را نابینا کرده، همراه شود و به او کمک کند.

این موجود از دو حالت مختلف و متفاوت برخوردار خواهد بود که تغییر این حالت در گیم پلی بازی توسط کاربران امکان پذیر خواهد بود. تغییرات و ویژگی‌های این دو حالت در این تریلر قابل مشاهده است. موجود داستان بازی Liar Princess and the Blind Prince، با استفاده از حالت گرگ خود، می‌تواند به قدرت فیزیکی قابل توجه‌ای دست یابد و یا با استفاده از حالت دیگری، به یک موجود کوچک تر تبدیل شود و در نتیجه در مراحل بازی، شاهزاده را که قصد کمک به آن را دارد، هدایت و پشتیبانی کند. این بازی در سبک عناوین دو بعدی خواهد بود و بدون شک طراحی هنری محیط و مراحل و ساخت جزئیات به میزان بالا، در این بازی‌ها بسیار مهم خواهد بود که بازی Liar Princess and the Blind Prince هم به خوبی این نکات را رعایت کرده است. همچنین بازی از موسیقی بسیار زیبا و هنری برخوردار خواهد بود.

بازی Liar Princess and the Blind Prince در تاریخ ۳۱ می مصادف با ۱۰ خرداد ماه، در کشور ژاپن برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ویتا و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

اولین تریلر منتشر شده از بازی Liar Princess and the Blind Prince:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید