۲۵۰ هزار دلار پول درون بازی در دسترس بازیکنان عنوان GTA Online قرار گرفت

۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۵

در تازه ترین اخبار بازی‌ها، اعلام شده است که بازیکنان بازی محبوب GTA Online، می‌توانند با ورود به این عنوان ۲۵۰ هزار دلار پول درون بازی را دریافت کنند. جزئیات بیشتر در ادامه مطلب قابل مطالعه است.

شرکت بزرگ راک‌استار یعنی سازنده بازی GTA Online، هر چند وقت یکبار پاداش‌هایی را برای بازیکنان در دسترس قرار می‌دهد. حال به تازگی ۲۵۰ هزار دلار پول درون بازی برای کاربران این بازی تدارک دیده شده است و بازیکنان می‌توانند با استفاده از آن، اجناس درون بازی و هر چیز دیگر را خریداری کنند.

در واقع اداره خزانه داری شهر بزرگ San Andreas، قصد دارد تا شهروندان خود را خوشحال کند و پاداش بسیار خوبی را به آنان هدیه کند. از حالا تا تاریخ ۲۶ فوریه مصادف با ۷ اسفند ماه، بازیکنان فرصت دارند تا با ورود به بازی، ۲۵۰ هزار دلار پول خود را دریافت کنند. البته این پول به سرعت به آن‌ها داده نمی‌شود و شاید برای افرادی زمان‌بر شود. سازندگان تاریخ انتقال این پول به حساب‌های بانکی بازیکنان را در بازه زمانی ۲۷ فوریه تا ۶ مارس مصادف با ۸ تا ۱۵ اسفند ماه، اعلام کرده اند.

خبر خوب دیگر هم این است که بازیکنان می‌توانند از الان تا تاریخ ۷ اسفند ماه، به وسیله ی هر خریدی که در بازی داشته باشند، ۱۰ درصد از مبلغ پرداختی خود را دریافت کنند و برای مثال اگر فردی ۵۰۰ هزار دلار در بازی پرداخت کند، می‌تواند شاهد بازگشت ۵۰ هزار دلار به حساب خود باشد. در واقع سقف دریافت این پول، ۱ میلیون دلار خواهد بود که البته برای دریافت این رقم، می‌بایست ۱۰ میلیون در بازی خرج کرده باشید که شاید کمتر کسی چنین کاری را انجام دهد. تمامی این پول‌ها، روز بعد و در تاریخ ۸ اسفند ماه در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرند.

همچنین تعدادی تخفیف جدید هم برای بازیکنان تدارک دیده است. مثل ۲۵ درصد تخفیف برای خرید دفتر های اجرایی یا همان Executive Offices، بالگرد نظامی Nagasaki Buzzard و تعدادی وسیله نقلیه دیگر که شامل تخفیف شده است. در حال حاضر یک سری پاداش و تخفیف جدید هم به صورت هفتگی برای این منتشر شده است که در دسترس کاربران بوده که هنوز مهلت آن‌ها به پایان نرسیده است. از مهم ترین این پاداش‌ها می‌توان به وسیله نقلیه Vapid Hustler اشاره کرد.

بازی GTA Online در حال حاضر برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید