پروژه‌ی P7 در سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد | گزارش مالی رمدی

۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۱:۲۶

رمدی (Remedy) گزارش مالی سال ۲۰۱۷ خود را منتشر کرد. این گزارش یکی از جالب‌ترین گزارش‌های سال ۲۰۱۷ است و جزئیات بسیاری در آن نهفته است.

پیش از هر چیز باید اشاره کرد که انتشار پروژه‌ی مرموز P7 آن‌ها در سال ۲۰۱۹ میلادی تأیید شد. علاوه بر آن این شرکت آماده شده است تا امسال نیز کار ساخت عنوان جدیدی را آغاز کند و در مراحل اولیه آمادگی این پروژه قرار دارد. جهت یادآوری P7 یک عنوان اکشن سوم شخص است که قرار است توسط ۵۰۵Games برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان رایانه‌های شخصی منتشر شود. پیش‌تر اعلام شد که این بازی در دسته‌ی عناوینی قرار می‌گیرد که چندین بار قابل بازی خواهد بود. این موضوع به این خاطر است که P7 المان‌های چندنفره‌ای را به همراه دارد. درباره‌ی این المان‌ها بیش از این صحبت نشده است و جزئیات دقیقی از آن‌ها در دسترس نیست؛ ما تنها از حضور آن‌ها در بازی آگاه هستیم.

… پروسه‌ی ساخت عنوان دیگر ما که در همکاری با ۵۰۵Games ساخته می‌شود، پیشروی خوبی داشته است و اکنون از مرحله‌ی پیش تولید به مرحله‌ی تولید رسیده‌ایم. این پروسه تا به اینجای کار درست بر اساس پیش‌بینی‌ها و انتظارات ما پیش رفته است بنابراین انتظار می‌رود که P7 در یکی از روزهای سال ۲۰۱۹ میلادی منتشر شود. علاوه بر این بازی‌های در دست ساخت، ما در روزهای پایانی سال ۲۰۱۷ پروژه‌ی ساخت عنوان جدیدی را آغاز کردیم.

رمدی در این گزارش خاطر نشان کرده است که تکنولوژی Northlight را توسعه داده و تیم توسعه‌ی این تکنولوژی را قوی‌تر از گذشته کرده است. این توسعه در مجموع باعث می‌شود که بخش‌های چندنفره‌ی عناوین رمدی، هوش مصنوعی و تکنولوژی انیمیشن آن‌ها قدم رو به جلوی بزرگی بردارد.

در گزارش منتشر شده همچنین شاهد رشد ۱.۹ درصدی سود مالی رمدی در بازه‌ی زمانی میان جولای تا دسامبر بودیم. استودیو رمدی در بخش سود مالی سالیانه رشدی ۴.۶ درصدی داشته است و مبلغ اعلام شده در گزارش مالی ۱۷.۲ میلیون یورو می باشد. این استودیو همچنین در سال گذشته گسترش یافته است و کارکنان آن نسبت به سال ۲۰۱۶ میلادی بیشتر شده‌اند. رمدی که سال ۲۰۱۶ را با ۱۳۵ عضو به پایان رساند، در سال ۲۰۱۷ میلادی ۱۴۹ کارمند داشته است. به دلیل همین رشد در سال گذشته رمدی امسال ساختمان خود را تعویض خواهد کرد و در ماه‌های آتی به شهر اسپو (Espoo) در کشور فنلاند منتقل خواهد شد. سال ۲۰۱۷ سالی پر ثمر برای رمدی و طرفداران آن بوده است و امید است همین موضوع آن‌ها را به فعالیت مستمر بیشتری ترغیب کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید