تریلری جدید از بازی Sea of Thieves منتشر شد

۲۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۰

چندی پیش تریلری جدید از بازی مورد انتظار Sea of Thieves منتشر شد که با NPC های موجود در بازی و تاثیر بازیکنان بر داستان‌های این عنوان ارتباط دارد. جزئیات بیشتر در ادامه قابل مشاهده است.

اگر از طرفداران و منتظران بازی مورد انتظار Sea of Thieves هستید، فقط باید ۱ ماه دیگر منتظر عرضه این بازی باشید، عنوانی که قصد دارد بازیکنان را به ماجراجویی‌های بزرگ ببرد و طعم شیرین بازی در نقش یک دزد دریایی را به بازیکنان منتقل کند. در واقع سفر های زیادی منتظر شماست که شما با حضور در آن ها، به یک دریانورد با تجربه تبدیل خواهید شد و سطح شما افزایش خواهد یافت. در محیط گسترده و وسیع بازی گنجینه‌ها و اجناس قیمتی بسیار زیادی وجود خواهند داشت که در برخی از مواقع برای دسترسی به آن ها می‌بایست به اعماق دریا سفر کنید و یا در غارهای ترسناک بازی، با اسلکت‌های زیادی مبارزه کنید.

حال به تازگی تریلری جدید از بازی Sea of Thieves منتشر شده است که در آن مدیر طراحی بازی یعنی مایک چپمن (Mike Chapman) و مهندس نرم افزار یعنی توفر ویوارد (Topher Winward)، در رابطه با NPC های موجود در بازی صحبت می‌کنند. حتما باید بدانید که NPC ها در هر عنوانی، شخصیت‌هایی که هستند که در واقع غیر قابل بازی یا کنترل خواهند بود که در مواقعی تاثیر های بسیار زیادی در داستان و گیم پلی بازی‌ها خواهند داشت.

طبق گفته سازندگان بازی، NPC های این عنوان همگی دارای داستان، شخصیت و ظاهری متفاوت خواهند بود که از یکدیگر متمایز می‌شوند. البته NPC های موجود در نسخه آلفا بازی که در عرشه کشتی حضور داشتند، همگی مثل هم بودند و تفاوتی میان آن ها وجود نداشت. در واقع این شخصیت‌های غیر قابل بازی در نسخه نهایی بازی متفاوت و منحصر به‌ فرد خواهند بود. همچنین در این بازی هم مثل دیگر عناوین جدید، رویداد هایی برگزار خواهد شد که حال و هوای بازی را عوض خواهد کرد. نکته بسیار جالب این است که با انتشار هر بروزرسان جدید که رویداد ها را به بازی اضافه می‌کند، دیالوگ‌ها و رفتار NPC ها هم تغییر خواهد کرد و با توجه به ویژگی‌های آن رویداد، نوع واکنش‌های این شخصیت‌ها متفاوت خواهد بود.

در ادامه ماموریت‌ها، ماجراجویی‌ها و هدف‌هایی که در طول داستان بازی در دسترس بازیکنان خواهد بود، به صورت پویا در بازی طراحی شده اند. به عنوان مثال شما در بازی کتابی را پیدا می‌کنید که در آن یک نقشه گنج بزرگ پنهان شده است، با یافتن این نقشه شما به ماموریتی جدید برای یافتن آن گنج فرستاده خواهید شد. حال برای بار بعدی، اگر فردی این کتاب را پیدا کند، دیگر آن نقشه گنج را یافت نخواهد کرد.

همچنین بازیکنان می‌توانند بر داستان‌ها و افسانه‌های محلی این بازی تاثیر گذار باشند و داستان مبارزات، افتخارات و شرح حال زندگی هیجان انگیز آن ها توسط دیگران نوشته شود تا بعدا دیگر بازیکنان و حتی خودشان به این اسناد و تاریخچه‌ها دسترسی پیدا کنند.

از دیگر اخبار جدید بازی Sea of ​​Thieves، می‌توان به عدم حضور بخش خلق شخصیت یا شخصی‌سازی آن در بازی اشاره کرد. به گفته سازندگان هیچ گونه بخشی با این محتوا در بازی وجود نخواهد داشت و به لطف وجود سیستمی مخصوص با این موضوع در بازی، در ابتدای آغاز هر ماجراجویی هشت دزد دریایی به طور تصادفی در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرند. جزئیات بیشتر در این رابطه در اینجا قابل مشاهده است.

تریلر جدید این بازی با موضوع NPC ها و تاثیرات بازیکنان در داستان‌ها:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۴K

بازی Sea of Thieves در تاریخ ۲۰ مارس سال جاری مصادف با ۲۹ اسفند ماه برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید