انتشار تریلری جدید از بازی MLB The Show 18 با موضوع طراحی شخصیت

۲۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۵

طبق جدیدترین اخبار دنیای بازی‌های ویدئویی، به تازگی تریلری جدید از بازی MLB The Show 18 منتشر شده است که با بخش طراحی شخصیت بازی ارتباط دارد. جزئیات بیشتر را در ادامه مشاهده کنید.

حتما باید بدانید که امروزه بخش طراحی شخصیت اصلی بازی توسط کاربران در عناوین جدید، بسیار طرفدار داشته و محبوبیت این قسمت در بازی‌های ورزشی بیشتر هم خواهد بود. حال بخش طراحی شخصیت در بازی جدید MLB The Show 18 هم حضور خواهد داشت که به تازگی سازندگان اطلاعاتی جدید به همراه یک تریلر تازه را در رابطه با این بخش منتشر کرده اند.

در تریلر جدید منتشر شده، محیط بخش طراحی شخصیت بازی را مشاهده خواهیم کرد که بازیکن مورد نظر کاربران در زمین بازی با تمامی جزئیات حضور دارد. بازیکنان می‌توانند با استفاده از گزینه‌های زیادی، تغییرات مختلفی را در شخصیت خود ایجاد کنند. مثل میزان چرخش دست‌ها، محل قرار گیری آرنج، میزان خم شدن زانو و کمر، محل قرار گیری پا و بسیاری از تنظیمات دیگر که بسیار هیجان انگیز خواهند بود. از سویی دیگر، کاربران به سراغ گزینه‌های کلیدی و بسیار مهم و البته محبوب بخش طراحی شخصیت خواهند رفت. مثل انتخاب مدل مو که طرح‌های مختلفی در این حالت برای کاربران در نظر گرفته شده است و انتخاب رنگ پوست بازیکن اصلی که در اختیار بازیکنان است.

بازی MLB The Show 18 یک بازی انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ خواهد بود که طرفداران و منتظران این بازی تا به حال درخواست‌ها و پیشنهاد های مختلفی داشته اند که شرکت سونی سعی کرده تا به آن ها عمل کند. برای مثال سیستم تگ‌کردن به صورت کامل در بازی طراحی شده است. همچنین بازیکنانی که در مسئولیت دریافت توپ را دارند، هنگامی که توپ با سرعت از کنار آن ها عبور می‌کند، واکنش بسیار جالب‌تری خواهند داشت و در واقع به واقعیت نزدیک تر شده است.

تصویر بازیکن محبوب و مشهور یعنی آرون جاج، برای عکس جلد بازی MLB The Show 18 در نظر گرفته شده است. این عنوان در تاریخ ۲۷ مارس مصادف با ۷ فروردین سال ۹۷ به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

تریلر بخش طراحی شخصیت بازی:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید