تریلر هنگام انتشار نسخه سوییچ عناوین Bayonetta 1+2 منتشر شد

25 بهمن 1396 - 14:31

امروز شرکت نینتندو تریلر هنگام عرضه نسخه سوییچ بازی‌های Bayonetta 1 و Bayonetta 2 را به نمایش گذاشت. با مشاهده این ویدئو همراه گیمفا باشید:

روز به روز به زمان انتشار نسخه نینتندو سوییچ عناوین Bayonetta 1+2 نزدیک می‌شویم. این مجموعه شامل عنوان اصلی Bayonetta (که در ابتدا و در سال ۲۰۰۹ برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۳ و ایکس‌باکس ۳۶۰، سپس برای Wii U و در نهایت سال گذشته برای رایانه‌های شخصی منتشر شد)، و همچنین عنوان Bayonetta 2 که در سال ۲۰۱۴ بصورت انحصاری برای کنسول Wii U عرضه شد؛ خواهد بود.

اگر تاکنون به هردلیلی از تجربه این دو بازی فوق‌العاده بازماندید، هم‌اکنون زمان آن رسیده تا دست بکار شوید، زیرا نسخه سوییچ این عناوین کامل‌ترین تجربه کنسولی را برایتان رقم خواهد زد. بمنظور آماده‌سازی جهت عرضه Bayonetta 1+2 برروی کنسول سوییچ، شرکت نینتندو امروز تریلر هنگام انتشاری را به نمایش گذاشت. در ادامه می‌توانید این تریلر را مشاهده کنید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰pدانلود با کیفیت ۷۲۰pدانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

Bayonetta 1+2 قرار است در تاریخ ۱۶ فوریه (۲۷ بهمن) برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر شود. همچنین لازم بذکر است نسخه بعدی این سری با نام Bayonetta 3 در تاریخ نامشخصی بصورت انحصاری برروی کنسول سوییچ عرضه خواهد شد.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید