گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

تمایل کارگردان Kingdom Hearts III به عرضه این بازی بر روی نینتندو سوییچ

تمایل کارگردان Kingdom Hearts III به عرضه این بازی بر روی نینتندو سوییچ

بازی Kingdom Hearts III چند سال پیش به عنوان یک بازی ویدئویی مختص کنسول‌های نسل هشتمی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان معرفی شد. با این وجود، با توجه به موفقیت غیر منتظره نینتندو سوییچ، خیلی‌ها به احتمال انتشار این بازی بر روی این کنسول هیبریدی می‌اندیشند. اگر شما یکی از این دسته از افراد هستید، خبر خوبی برایتان داریم چراکه گرچه هنوز هیچ برنامه‌ای برای انجام این کار وجود ندارد، اما این ایده از سوی سازنده این بازی مورد انتظار رد نشده است.

تتسویا نومورا (Tetsuya Nomura)، کارگردان بازی Kingdom Hearts III، در مصاحبه اخیر خود با بخش انگلستان وب‌سایت IGN، اعتراف کرد که نینتندو سوییچ کنسولی جالب توجه است. وی در ادامه شفاف ساخت که به احتمال حضور ماجراجویی‌های جدید سورا (Sora)، دونالد (Donald) و گوفی (Goofy) بر روی کنسول نینتندو سوییچ خوشبین است. با این حال، وی تاکید کرد که آن‌ها قبل از کار بر روی این پورت اولویت‌های دیگری دارند. نومورا در این خصوص اظهار داشت:

نینتندو سوییچ قطعاً سخت‌افزاری جالب توجه است، اما اگر ما بگوئیم که «اوه بله، ما به نینتندو سوییچ هم خواهیم آمد»، من مطمئن هستم که مردم برمی‌گردند و می‌گویند «اما در مورد پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان چه؟ ما نخست این نسخه‌ها را می‌خواهیم. بر روی پلتفرم‌های دیگر متمرکز نشوید.» بنابراین برای الان، ما می‌خواهیم بر روی پلتفرم‌هایی تمرکز کنیم که پیش از این آن‌ها را معرفی کرده و اعلام کردیم که تصمیم داریم بازی Kingdom Hearts III را بر روی آن‌ها عرضه کنیم. و پس از آن، شاید بتوانیم درباره دیگر گزینه‌ها فکر کنیم.

بنابراین، از آجایی که نومورا هرگز ایده راه‌یابی بازی Kingdom Hearts III به کنسول نینتندو سوییچ را کاملاً رد نمی‌کند، به نظر می‌رسد که پس از انتشار این بازی برای پلتفرم‌های مقصد فعلی‌اش، شاهد روی دادن چنین اتفاقی باشیم. به این ترتیب، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که نسخه نینتندو سوییچ بازی Kingdom Hearts III همانند نسخه رایانه‌های شخصی Final Fantasy XV در دسترس علاقه‌مندان قرار بگیرد که یک سال پس از عرضه نسخه‌های کنسولی‌اش وارد بازار شد.

لازم به ذکر است که این نخستین بار نیست که نومورا در خصوص احتمال عرضه بازی Kingdom Hearts III بر روی کنسول نینتندو سوییچ صحبت می‌کند. پیش از این و در اواسط سال گذشته میلادی، این مدیر اجرایی ابراز داشت که احتمال دارد آن‌ها به بررسی احتمال انتشار بازی نامبرده بر روی این کنسول هیبریدی فکر کنند اما در حال حاضر بر روی موارد دیگری تمرکز دارند.

در راستای دیگر اخبار مرتبط با بازی Kingdom Hearts III، هفته پیش شاهد انتشار تریلرهای جدیدی از این بازی از سوی شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) بودیم که جهان‌های Monster’s Inc. و Toy Story را نشان می‌داد. همچنین تائید شده است که تاریخ انتشار دقیق این بازی در جریان رویداد E3 2018 مشخص و اعلام خواهد شد که از این نشانی می‌توانید به جزئیات بیشتری در این باره دست پیدا کنید.

بازی مورد انتظار Kingdom Hearts III در تاریخ نامشخصی در سال جاری میلادی برای دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه و منتشر خواهد شد.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت