تریلر جدیدی از Devil May Cry HD Collection منتشر شد

۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۵

دانته و ماجراهای فوق‌العاده‌ی او در نسل ششم کنسول ها، خاطرات بسیار زیادی را برای بازی‌بازان به وجود آورد. سه نسخه ابتدایی سری Devil May Cry آن قدر خوب بودند که دانته به راحتی به یکی از محبوب ترین شخصیت‌ها در طول تاریخ بازی های ویدیویی تبدیل شد و همچنین سری Devil May Cry به عنوان یکی از بهترین سری های اکشن در تمام دوران شناخته شد. در نسل هفتم کنسول ها، شاهد عرضه یک مجموعه، حاوی سه نسخه ابتدایی این سری محبوب بودیم که با رزولوشن HD بازسازی شده بودند و در اختیار بازی‌بازان و طرفداران قرار گرفتند. حال، در نسل هشتم کنسول ها نیز این مجموعه را خواهیم داشت.

Devil May Cry HD Collection ماجرای سه شماره ابتدایی شکارچی شیطان، دانته را در خود دارد و به بازی‌بازان جدید و کن سن و سال تر، پیشنهاد تجربه یکی از بهترین سری های اکشن را به صورت بازسازی شده می‌دهد. خبر خوبی که به تازگی هم زمان با انتشار یک تریلر به دست ما رسیده، این است که اعضای توییچ پرایم (Twitch Prime)، یک پیشنهاد بسیار جالب دریافت کرده‌اند.

شرکت کپکام به تازگی یک تریلر جدید از بازی Devil May Cry HD Collection منتشر کرده است که صحنه های بیشتری را از گیم‌پلی بازی به نمایش می‌گذارد. همان طور که می‌دانید، درون این بسته سه بازی Devil May Cry و Devil May Cry 2 و Devil May Cry 3: Dante’s Awakening – Special Edition جای گرفته‌اند که بسیاری از طرفداران معتقد هستند نسخه سوم، بهترین نسخه در تمام سری است.

علاوه بر انتشار تریلر جدید، شرکت کپکام یک پیشنهاد ویژه ای را به اعضای سرویس Twitch Prime داده است. اعضای این سرویس در توییچ، می‌توانند نسخه اول سری، یعنی Devil May Cry را برروی پلتفرم رایانه های شخصی و به طور رایگان دریافت نمایند. این افراد می‌تواند از تاریخ ۲۷ ماه فوریه سال ۲۰۱۸، طعم عنوان کلاسیک و بازسازی شده‌ی Devil May Cry را بچشند و بازی را دو هفته پیش از عرضه رسمی Devil May Cry HD Collection برروی رایانه های شخصی و کنسول ها تجربه نمایند. اعضای سرویس Twitch Prime می‌توانند نسخه اول سری را از طریق اپ دسکتاپ توییچ (Twitch Desktop app) دریافت کنند و همچنین در همان جا این امکان را خواهند داشت تا بسته‌ی Devil May Cry HD Collection را به طور کامل خریداری نمایند.

مجموعه Devil May Cry HD Collection در تاریخ ۱۳ ماه مارچ سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم های رایانه های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. شما عزیزان می‌توانید تریلر جدید منتشر شده از این مجموعه را در زیر تماشا و دانلود نمایید:

دانلود ویدیو با رزولوشن ۱۰۸۰p (نرخ فریم ۶۰ بر ثانیه)

دانلود ویدیو با رزولوشن ۷۲۰p (نرخ فریم ۶۰ بر ثانیه)

دانلود ویدیو با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید