گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

Mario+Rabbids: Kingdom Battle پرفروش‌ترین بازی تردپارتی نینتندو سوییچ در سال ۲۰۱۷ بود

Mario+Rabbids: Kingdom Battle پرفروش‌ترین بازی تردپارتی نینتندو سوییچ در سال ۲۰۱۷ بود

سال گذشته یکی از بهترین سال‌های دوران شرکت نینتندو بود. سالی که این کنسول موفق شد با فروش بالایی که از عناوین فرست پارتی به دست آورد، به محبوبیت خود میان بازی‌بازان اضافه کند و یک بار دیگر نام شرکت نینتندو را این بار با کنسول ترکیبی سوییچ سر زبان‌ها بیاندازد.

علاوه بر موفقیت عناوین فرست پارتی نینتندو سوییچ، عناوین ترد پارتی نیز به موفقیت‌های چشم‌گیری رسیدند. یکی از موفق‌ترین عناوین فرست پارتی نینتندو سوییچ که توانست محبوبیت زیادی کسب کند، عنوان Mario+Rabbids: Kingdom Battle بود. بازی‌های این چنینی ثابت کردند که سوییچ بستر مناسبی برای کسب موفقیت برای آن‌ها است و می‌توانند از این طریق کاربران پرشمار سوییچ را به خوبی به سمت خود جذب کنند. موفقیت این بازی‌ها ثابت کرد که کاربران سوییچ علاوه بر عناوین فرست پارتی این کنسول، از عناوین ترد پارتی نیز استقبال زیادی خواهند کرد.

یکی از شرکت‌هایی که موقعیت نینتندو سوییچ را به خوبی درک کرد، یوبیسافت بود. این شرکت عملکرد خوب سوییچ را زیر زره‌بین قرار داد و طبق آن با انتشار عنوان Mario+Rabbids: Kingdom Battle به صورت انحصاری برای این کنسول، موفقیت زیادی برای خود به وجود آورد. این بازی یکی از بهترین بازی‌های انحصاری کنسول تازه کار سوییچ بود که به نظر می‌رسد پرفروش‌ترین بازی ترد پارتی این کنسول نیز در سال ۲۰۱۷ بوده است.

یوبیسافت امیدوار است که این بازی در سال جاری نیز به موفقیت‌های خود ادامه دهد و آن‌ها از این موضوع تقریبا اطمینان کامل دارند، چرا که این بازی در کشور ژاپن با استقبال گسترده‌ای روبه‌رو شد و در طی زمان این استقبال به سایر نقاط دنیا نیز منتقل شد تا در نهایت آن را تبدیل به پرفروش‌ترین بازی ترد پارتی این کنسول کرد. همچنین یوبیسافت اظهار کرد که سایر عناوین انحصاری آن‌ها برای نینتندو سوییچ نظیر Just Dance نیز به موفقیت‌های زیادی دست پیدا کرده‌اند.

شرکت یوبیسافت همچنین تایید کرد که آن‌ها همچنان رابطه خود با نینتندو را حفظ خواهند کرد و به دنبال این هستند تا این رابطه را به خوبی گسترش دهند. یوبیسافت قول این را داده که در آینده تعداد بیشتری از بازی‌های خود را به صورت انحصاری برای نینتندو سوییچ به انتشار برساند زیرا آن‌ها با ادامه این راه می‌خواهند به موفقیت بیشتری روی این کنسول برسند و محبوبیت خود میان کاربران سوییچ را افزایش دهند. این شرکت امیدوار است تا بازی‌های انحصاری که برای این کنسول به انتشار می‌رساند، در آینده نیز به چنین موفقیت‌های بزرگی دست پیدا کنند.

به هر حال سوییچ یک کنسول ترکیبی با پتانسیل های بالا است که می‌تواند استودیوهای ترد پارتی را نیز به موفقیت زیادی برساند. این استودیوها می‌توانند با گسترش عناوین خود برای این کنسول موفقیتی نظیر موفقیت Mario+Rabbids: Kingdom Battle به دست بیاورند و حتی پا به پای عناوین فرست پارتی این کنسول حرکت کنند و جایگاه خود را در بین کاربران این کنسول تا حد زیادی بالا ببرند.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت