عنوان Shelter Generations برای نینتندو سوییچ معرفی شد

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۹

دو بازی Shelter 2 و Paws: A Shelter 2 Game ماه آینده در قالب مجموعه Shelter Generations راهی کنسول نینتندو سوییچ خواهند شد.

استودیوی Might and Delight بتازگی اعلام نمود که عناوین Shelter 2 و Paws: A Shelter 2 Game، هر دو در قالب مجموعه Shelter Generations برای فروشگاه نینتندو سوییچ عرضه خواهند شد. این مجموعه ماه آینده بصورت دیجیتالی در دسترس دارندگان کنسول مذکور قرار می‌گیرد. در این عناوین بازیکنان کنترل حیوانات را در دنیای وحش برعهده خواهند گرفت. این مجموعه شامل تمام بسته‌های الحاقی، دو کتاب داستان جهت غرق شدن بیشتر در داستان بازی، موسیقی متن هر دو عنوان و در نهایت سازگاری با کنسول سوییچ که هم بصورت ایستاده و هم بصورت قابل‌حمل قابل تجربه است.

هم‌اکنون این مجموعه در انحصار کنسول سوییچ است، بنابراین هنگامی که می‌توانید عناوین Shelter 2 و Paws: A Shelter 2 Game را بصورت جداگانه برروی سایر پلتفرم‌ها تجربه کنید، اما Shelter Generations فعلا در انحصار نینتندو سوییچ خواهد بود. در حال حاضر قیمتی برای این مجموعه اعلام نشده است.

عناوین Shelter 2 و Paws: A Shelter 2 Game به ترتیب در سال ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، سیستم‌عامل مک و لینوکس منتشر شده‌اند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید