ممکن است بازی Anthem دارای مکانیک های شوتر اول شخص باشد

۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۹

بازی Anthem، اثر جدیدی که شرکت معروف بایوور(BioWare) (سازنده سری بازی های Mass Effect و Dragon Age) مشغول ساخت آن است، قابلیت بازی در دو دوربین اول شخص و سوم شخص را دارا است. زمانی که این بازی برای اولین بار معرفی شد، این قابلیت به بازیکنان نمایش داده شد. البته ممکن است دوربین اول شخص فقط در مراکز فرماندهی و دوربین سوم شخص در مراحل بازی در دسترس باشند. در حال حاضر، همانطور که در یک آگهی شغلی جدید به نظر می رسد، ممکن است بتوانید در مراحل بازی نیز از دوربین اول شخص استفاده نمایید.

استودیوی Austin شرکت بایوور به دنبال استخدام یک طراح اصلی گیم پلی برای بازی Anthem است، و چیزی که در این آگهی نظر بقیه را به خود می‌کند، این است که متقاضی، باید در رابطه با سبک شوتر اول شخص تجربه داشته باشد. این آگهی شغلی مستلزم به این است که متقاضی موارد روبرو را دارا باشد: “داشتن تجربه به خصوص در رابطه با مکانیک های شوتر اول شخص یا سوم شخص”.

همان طور که قبلا هم ذکر شد، اولین گیم پلی بازی Anthem که در E3 نمایش داده شد، از دید اول شخص آغاز شد (اما هیچ تیراندازی در آن وجود نداشت)، اما اگر اطلاعات این آگهی شغلی درست باشد، بازیکنان قادر خواهند بود در حین مراحل بازی و یا هنگام تیراندازی حالت دوربین خود را تغییر دهند. Star Wars:Battlefront، یکی دیگر از بازی های شوتری است که اجازه تغییر حالت دوربین را به بازیکنان می‌دهد، که توسط الکترونیک آرتز با موتور بازیسازی Frostbite نیز ساخته شده است، همانطور که Anthem نیز با این موتور بازیسازی در حال ساخته شدن است. بنابراین منطقی بنظر می‌آید اگر فرض کنیم که بازی Anthem نیز می تواند این قابلیت را دارا باشد.

بازی Anthem قرار بود در سال ۲۰۱۸ منتشر شود ولی این بازی تا سال ۲۰۱۹ تاخیر خورد. می‌توانید اطلاعات بیشتری مرتبط با تاخیر خورد این بازی را در اینجا مشاهده نمایید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید