یوبی سافت : نسخه pc عنوان Assassin’s Creed 3 دارای کنترل بهتری خواهد بود

اخبار بازی ۲۴ آبان ۱۳۹۱ - ۲۱:۵۵

ظاهرا این بار یوبی سافت تمرکز بسیار ویژه ای را بر روی عناوین pc خود گذاشته است. زیرا به طرفداران اطمینان داد که دز زمان انتشار نسخه PC عنوان Assassin’s Creed 3 خبری از یک کنترل بسیار بد به مانند نسخه های قبل نخواهد بود.


Gabe Graziani عضو تیم community عنوان Assassin’s Creed 3 در پرسش و پاسخی که در سایت Reddit داشته در این مورد اعلام کرده است :  نسخه pc با استفاده از ویژگی های DX11 ساخته شده است که تمامی اشکالات بازی را در مقایسه با کنسول ها ( در زمان انتشار )  رفع خواهد کرد و همچنین باگ های کمتری خواهد داشت.

جالب تر اینجاست که کارمندان یوبی سافت هم اعلام کرده اند که کنترل نسخه pc بهتر از قبل خواهد بود. این خبر وقتی نمود بیشتری پیدا می کند که تمامی نسخه های قبلی Assassin’s Creed بر روی pc اغلب دارای کنترلی به معنای واقعی کلمه افتضاح به خصوص در قسمت شتاب های ناگهانی ماوس بودند و حالا خیلی جالب است که یوبی سافت کنترل بازی را برای قسمت سوم  خوب در می داند.
مدیر خلاق یوبی سافت الکس هاچینسون در این مورد اعلام کرده است : “کنترل نسخه PC در شرایط استفاده از صفحه کلید و ماوس در سطح خوبی خواهد بود. ”

Assassin’s Creed 3 برای pc در 23 نوامبر منتشر می شود.

 

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید