گیفت کارت
گیفت کارت

تریلر جدید عنوان Sea of Thieves در رابطه با روند توسعه بازی

۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۷

طبق جدیدترین اخبار دنیای بازی‌های ویدئویی، به تازگی تریلری جدید از بازی Sea of Thieves با محوریت روند توسعه آن منتشر شده است که در ادامه مطلب مشاهده خواهید کرد.

تقریبا ۱ ماه دیگر تا عرضه یکی از مورد انتظار ترین عناوین سال جاری، یعنی بازی Sea of Thieves باقی مانده است. عنوانی که قصد دارد بازیکنان را به دوره سفر های دزدان دریایی و دریانوردی‌های بزرگ ببرد و ماجراجویی‌های عظیمی را برای آنان رقم بزند. طبق گفته سازندگان این بازی دارای جهان و محیطی گسترده است که از ویژگی‌های مختلفی برخوردار می‌باشد و کاربران می‌توانند در آن به کشف راز و رمز های زیادی بپردازند. همچنین گنچینه‌های زیادی در اعماق دریاهای این بازی وجود دارد که البته برای رسیدن به آنان می‌بایست چالش‌های مختلفی را پشت‌سر بگذارید.

حال به تازگی تریلری جدید از بازی Sea of Thieves منتشر شده است که در جریان آن طراح ارشد بازی یعنی مایک چاپمان (Mike Chapman)، توضیحاتی را در رابطه با روند توسعه بازی ارائه می‌دهد و اطلاعات و جزئیات زیادی را در مورد شخصیت‌های موجود در بازی به اشتراک می‌گذارد. طبق گفته‌های او، بزودی بازیکنان می‌توانند در در نقش یک دزد دریایی، ماجراجویی‌های بزرگی را آغاز کنند و در طول مدت زمانی، به یک اسطوره برای دیگران تبدیل شوند. البته چامپان در این باره از کلمات و جملات خاص و مرموزی استفاده کرد که هنوز اطلاعاتی از آن‌ها در دسترس نیست، به همین علت باید تا زمان انتشار بازی منتظر بود و دید که تیم سازنده بازی Sea of Thieves، قرار است چه کار هایی را انجام دهد.

در ادامه می‌توانید تریلر جدید این بازی را مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

بازی Sea of Thieves در تاریخ ۲۰ مارس مصادف با ۲۹ اسفند ماه، برای ایکس باکس وان ، ایکس باکس وان ایکس و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید