Rockstar : به راحتی می توانستیم هر سال یک GTA منتشر کنیم

اخبار بازی ۲۴ آبان ۱۳۹۱ - ۱۸:۳۲

Rockstar Games اعلام کرد که آن ها می توانستند به راحتی GTA را فرنچاینز سالانه کرده و هر سال قسمت جدیدی از GTA را منتشر کنند اما ترس از دست دادن علاقه مندان این فرنچاینز باعث شد تا تا از این ایده منصرف شوند.

Leslie Benzies از Rockstar در مصاحبه اخیر خود با IGN اعلام کرده است : “زمانی که ما مشغول به ساخت GTA 3 شدیم تیم بسیار کوچک تری بودیم که قصد داشتیم چیزی جدید ارایه دهیم. ما هیچ ایده ای برای این که چگونه باید یک بازی ساخت تا مورد قبول واقع شود را نداشتیم ، فقط بر این باور بودیم که آن چه ما مشغول کار بر رویش بودیم واقعا عنوان ویژه ای بود. از آن زمان به بعد تیم ما رشد بسیار بزرگتری کرده است و از بازی هایمان هم انتظارات بسیار بالاتری می رود. ”

وی ادامه داده است : “ما واقعا می توانستیم به آسانی سال به سال نسخه جدیدی از این بازی را بدون این که واقعا پیشرفتی در این این فرنچاینز ایجاد شود منتشر کنیم ، اما اگر این کار را انجام میدادیم در نهایت طرفداران علاقه مندی خودشان را نسبت به این بازی از دست می دادند.”

Benzies همچنین افزوده است که Rockstar نمی خواهد پاسخ گویی زیادی برای بازی های GTA داشته باشد و قصد دارد با این کار عنوانی فراتر از انتظارات گیمر ها داشته اشد به طوری که آن ها همیشه  احساس گرسنگی برای اطلاعات بیشتر از بازی داشته باشند.

و در آخر وی می گوید :” بدین ترتیب ما احساس می کنیم GTA 5 جاه طلبانه ترین پروژه ما تا به حال می باشد.”

نظر شما چیست ؟ آیا علاقه مند به این بودید که شاهد انتشار هر سال GTA باشید ؟

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید