پشتیبانی از GTA Online حتی پس از عرضه بازی Red Dead Redemption 2 ادامه خواهد داشت

۱۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۵

شرکت راک‌استار گیمز (Rockstar Games) پس از عرضه GTA Online تا به حال، محتوای جدیدِ سرگرم‌کننده و جالب بسیاری برای آن عرضه کرده است. به موجب همین امر، بازیکنان می‌توانند فعالیت‌ها و کارهای بسیاری را در این بازی جهان باز آنلاین انجام دهند و حسابی سرگرم شوند. این عرضه محتوای بسیار، بر روی میزان درآمد و برنامه‌های تیک-تو اینتراکتیو (Take Two Interactive)، شرکت مادر راک‌استار گیمز، هم تاثیر گذاشته است.

بنابراین این پرسش مطرح می‌شود که از آنجایی که تا مدتی دیگر، شرکت راک‌استار گیمز بازی Red Dead Redemption 2 را عرضه خواهد کرد، آیا انتشار محتوای جدید برای بازی GTA Online و پشتیبانی از آن قطع خواهد شد یا خیر؟ بر اساس گفته‌های استراوس زلنیک (Strauss Zelnick)، مدیرعامل شرکت تیک-تو اینتراکتیو، نیازی به نگرانی در این رابطه نیست. ظاهراً دو شرکت تیک-تو و راک‌استار هیچ برنامه‌ای مبنی بر توقف و حتی کاهش عرضه محتوای جدید برای بازی GTA Online، پس از انتشار بازی مورد انتظار Red Dead Redemption 2، ندارند.

زلنیک در جلسه اخیر خود با سرمایه‌گذاران، اظهار داشت که این دو پروژه کاملاً جدا از هم خواهند بود و هیچ دلیلی وجود ندارد که هر دو بازی نتوانند در بازار حضور داشته و به صورت مستمر به‌روز شوند. وی در این خصوص بیان داشت:

ما تجربه‌های سرگرمی بزرگی خلق می‌کنیم و زمانی که آماده باشند، آن‌ها را به دست مشتریان خواهیم رساند. شرکت راک‌استار گیمز اعلام کرده است که برای پشتیبانی از GTA Online برنامه‌های متعددی دارد و پشتیبانی از GTA Online هیچ ارتباطی به عرضه بازی Red Dead Redemption 2 نخواهد داشت. این دو پروژه‌های متفاوتی هستند و [همچنین] کاملاً مستقل از یکدیگر هستند.

این گفته‌ها خیلی جای تعجب ندارد چراکه تاکنون چهار سال از عرضه بازی Grand Theft Auto Online زمان می‌گذرد و این عنوان همچنان درآمد زیادی را روانه جیب راک‌استار گیمز و تیک-تو اینتراکتیو می‌کند و بازیکنان زیادی از خرید‌های درون برنامه‌ای آن استفاده می‌کنند. در راستای دیگر اخبار مرتبط، اخیراً مشخص شده است که بازی Grand Theft Auto V تاکنون بیش از ۹۰ میلیون نسخه فروخته است. همچنین شرکت تیک-تو اینتراکتیو نسبت به تاریخ انتشار بازی Red Dead Redemption 2 مطمئن است که از این نشانی می‌توانید به اطلاعات بیشتری در این باره دست پیدا کنید.

بازی Red Dead Redemption 2 پس از دو بار تاخیر خوردن، در نهایت در تاریخ جمعه ۴ آبان ماه ۱۳۹۷ (۲۶ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) برای دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه و منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید