نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ Owlboy بصورت فیزیکی عرضه می‌شوند

۱۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۵

بازی Owlboy، که عنوانی دو بعدی و سکوبازی در سبک مترویدوانیا (Metroidvania) است و بیش از ده سال در دست ساخت و توسعه قرار داشته، نهایتاً سال گذشته میلادی برای رایانه‌های شخصی عرضه شد و توانست تحسین منتقدان را برانگیزاند. این بازی، آماده عرضه به صورت دیجیتالی بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ است هرچند که نسخه نینتندو سوییچ آن در بخش فهرست مشکلاتی دارد. برای آن دسته از افرادی که مایل به تهیه این بازی به صورت فیزیکی هستند، خبر خوبی داریم چرا که به تازگی توسعه‌دهنده این بازی یعنی استودیوی D-Pad Studios و ناشر آن، Soedesco به صورت رسمی اعلام کرده‌اند که نسخه فیزیکی این بازی در تاریخ سه شنبه ۸ خرداد ماه ۱۳۹۷ (۲۹ می ۲۰۱۸ میلادی) برای دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ وارد منتشر خواهد شد.

پیش از این و به طور مشخص در ماه نوامبر سال گذشته میلادی، عرضه بازی Owlboy در خرده‌فروشی‌ها به صورت تکنیکی تائید و اعلام شده بود اما در آن زمان، تاریخ عرضه و پلتفرم‌های مقصد این نسخه مشخص و اعلام نشده بود. هانس ون بریکل (Hans van Brakel)، مدیر اجرایی شرکت Soedesco، ضمن اشاره به این نکته که نسخه فیزیکی بازی Owlboy، نخستین بازی‌ای از این شرکت خواهد بود که به صورت فیزیکی برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد، اظهار داشت:

ما مجبور بودیم که برای مدتی سکوت کنیم، اما در حال حاضر می‌توانم در نهایت نخستین بازی فیزیکی ما برای کنسول نینتندو سوییچ را معرفی کنم! بازی Owlboy یک عنوان عالی برای آغازکننده فهرست بازی‌های ما برای کنسول نینتندو سوییچ است که اما، قطعاً [بازی‌های] بیشتری از راه خواهند رسید.

برای آن دسته از افرادی که با بازی Owlboy آشنائی ندارند باید بگوئیم که این بازی داستان جغدی بی‌صدا به نام اوتوس (Otus) را روایت می‌کند که تلاش دارد تا ارتش دزدان دریایی را با کشتی‌های شناورشان در آسمان متوقف سازد. به منظور انجام این کار، بازیکنان در طیف گسترده‌ای از مناطق پرواز خواهند کرد و باید از دیگر جغدها برای به پایان رساندن ماموریت خود، کمک بگیرند.

شما می‌توانید از زیر، تصویر روی جلد نسخه‌های فیزیکی پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ بازی Owlboy را مشاهده کنید که قرار است در مناطق آمریکای شمالی، اروپا، آلمان و استرالیا عرضه گردد. بازی Owlboy در حال حاضر برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد و قرار است که هفته آینده به صورت دیجیتالی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه گردد. همانطور که پیشتر اشاره شد، نسخه فیزیکی پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ این بازی در تاریخ سه شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۷ (۲۹ می ۲۰۱۸) وارد بازار خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر مربوط به اعلام تاریخ انتشار نسخه‌های فیزیکی بازی Owlboy را مشاهده و در صورت تمایل آن را دریافت کنید:

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P (با نرخ فریم ۶۰ بر ثانیه) | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P (با نرخ فریم ۶۰ بر ثانیه)

0
0
برچسب‌ها: ، ،

بیشتر بخوانیدمطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید