گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

تریلر جدید Hyrule Warriors: Definitive Edition شخصیت‌های این بازی را نشان می‌دهد

تریلر
تریلر جدید Hyrule Warriors: Definitive Edition شخصیت‌های این بازی را نشان می‌دهد

به تازگی شرکت کویی تکمو (Koei Tecmo) تریلر جدیدی از بازی در دست ساخت خود که در سبک Musou همراه با المان‌ها و ویژگی‌های متعدد مجموعه The Legend of Zelda توسعه می‌یابد، یعنی بازی Hyrule Warriors: Definitive Edition منتشر کرده است.

این تریلر جدید بر روی برخی از شخصیت‌هایی که در این بازی حضور خواهند داشت تمرکز دارد و از جمله این شخصیت‌ها می‌توان لینک (Link)، زلدا (Zelda)، ایمپا (Impa)، لانا (Lana)، لینکل (Linkle)، سیا (Cia) و وُلگا (Volga) اشاره داشت.

در این تریلر، شخصیت‌های اشاره شده در طول گیم‌پلی و صحنه‌های سینمائی این بازی به تصویر کشیده می‌شوند و همچنین شاهد تفاوت‌های بصری این بازی با نسخه‌های Wii U و نینتندو ۳DS آن خواهیم بود.

از زیر می‌توانید تریلر مورد بحث بازی Hyrule Warriors: Definitive Edition را مشاهده و در صورت تمایل دریافت کنید. همچنین می‌توانید از این نشانی، نظاره‌گر نخستین تریلر این بازی باشید.

بازی Hyrule Warriors: Definitive Edition در تاریخ پنج شنبه ۲ فروردین ماه ۱۳۹۷ (۲۲ مارس ۲۰۱۸ میلادی) به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ در کشور ژاپن عرضه و منتشر خواهد شد. انتشار این بازی در بازار غرب در زمان نامشخصی در فصل بهار سال جاری برنامه‌ریزی شده است.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
نظرات

  1. […] (Linkle)، سیا (Cia) و وُلگا (Volga) را معرفی می‌کرد می‌توانید از اینجا؛ تریلر دوم که شیک (Sheik)، دارونیا (Darunia)، روتو (Ruto)، لینک […]

    0Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت