بنظر می‌رسد باندای‌نامکو در حال ساخت عنوانی انحصاری برای کنسول سوییچ باشد

۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۱

شرکت باندای نامکو در گذشته در مورد سرمایه‌گذاری برای ساخت بازی‌های نینتندو سوییچ صحبت کرده بود. هم‌اکنون بنظر می‌رسد آن‌ها در حال کار برروی توسعه عنوانی انحصاری برای کنسول مذکور هستند.

بنظر می‌رسد که باندای نامکو (Bandai Namco) ناشر ژاپنی در حال کار برروی عنوانی تیراندازی اول شخص-ماجراجویی است که بصورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. بتازگی یکی از سازندگان شعبه سنگاپور باندای نامکو نیز طی پستی اعلام کرده که آن‌ها در حال کار برروی “IP معرفی نشده‌ای (در سبک تیراندازی اول شخص-ماجراجویی) هستند که بصورت انحصاری برای کنسول سوییچ عرضه می‌شود.”

بسیار جالب خواهد بود باندای نامکو که تجربه زیادی در ساخت بازی‌های تیراندازی اول شخص ندارد، چگونه عنوانی خواهد ساخت بخصوص اینکه قرار است بصورت انحصاری برای نینتندو سوییچ عرضه شود. لازم بذکر است که باندای نامکو در سال گذشته عنوان تیراندازی Get Even را منتشر کرد، اما با این حال آن‌ها بیشتر با فرانچایزهای غیر تیراندازی خود بمانند: Dark Souls ،Dragon Ball و Tekken شناخته می‌شوند.

همچنین در طول جلسه مالی شرکت که در نوامبر سال گذشته برگزار شد، مدیرعامل باندای نامکو در مورد برنامه‌های آتی خود برای سرمایه‌گذاری برروی ساخت عناوین کنسول سوییچ صحبت نمود. در صفحه مشاغل شعبه سنگاپور باندای نامکو نیز ۵ موقعیت شغلی آزاد وجود دارد، اما هیچکدام از آن‌ها توضیح نمی‌دهد که انتخاب شوندگان قرار است برروی چه‌جور پروژه‌ای کار کنند. تنها گفته شده کسانی انتخاب خواهند شد که سابقه کار برروی عناوین AAA را داشته باشند.

نظر شما در این مورد چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Bamco گفته بود در سال ۲۰۱۸، سه بازی انحصاری برای سوییچ معرفی می‌کنه. ظاهراً یکی از بازی ها Ridge Racer هست.

  اما در مورد این عنوان اول شخص…
  یکسری شایعات بود که قراره Bamco بازی متروید پرایم ۴ رو بسازه. این موضوع خیلی عجیب نیست از اونجایی که این کمپانی و نینتندو در گذشته همکاری های زیادی داشتند. نکته جالب اینه که ژاپنی ها بازی های اول شخص شوتر نمی‌سازند! یه بحث دیگه هم اینه که گفته شده FPS Shooter/Adventure که به شدت به متروید پرایم اشاره داره.

  احتمالاً یه دایرکت اصلی این ماه یا ماه بعد برگذار میشه چون شایعات واقعاً زیاد شده.

  0
  0
 • 3dmotion گفت:

  بنظر من بازیها بهتره برای تمامی پلتفرم ساخته بشن البته سیاست هر شرکتی رو مدیرانش مشخص میکنن ولی تک پتلفرم بودن فکر نمیکنم باعث افزایش سود و رضایت کاربرا بشه Chic

  0
  0