شایعه: دو بازی FIFA 19 و Madden 19 برای نینتندو سوییچ عرضه خواهند شد

۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۰

با توجه به موفقیت کنسول نینتندو سوییچ در بازار و فروش عالی آن، به نظر می‌رسد که توسعه‌دهندگان و ناشران بازی‌های ویدئویی بیش از پیش به عرضه بازی‌های خود بر روی جدیدترین کنسول شرکت نینتندو علاقه‌مند شده‌اند.

از میان شرکت‌های شخص ثالث مطرحی که تاکنون از کنسول نینتندو سوییچ پشتیبانی کرده‌اند، می‌توان به شرکت الکترونیک آتس (Electronic Arts) اشاره داشت که بازی FIFA 18 را بر روی این کنسول هیبریدی عرضه کرده است؛ با این حال، به نظر می‌رسد که این شرکت تصمیم دارد تا به پشتیبانی خود از این سخت‌افزار ادامه دهد و بازی‌های ورزشی دیگری را برای آن منتشر سازد.

مارکوس سلارز (Marcus Sellars)، منبع آگاه صنعت بازی‌های ویدئویی که اخیراً اطلاعاتی از بازی Call of Duty Black Ops 4 را منتشر ساخته است، با انتشار توییتی در شبکه اجتماعی توییتر اعلام کرد که دو بازی FIFA 19 و Madden 19 بر روی کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهند شد.

با این وجود، این منبع آگاه اطلاعات زیادی در این باره منتشر نکرد و صرفاً بیان کرد که:

FIFA 19 و Madden 19 بر روی کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهند شد.

تا بدین لحظه شرکت الکترونیک آرتس هیچ کدام از دو بازی یاد شده را به صورت رسمی معرفی و رونمایی نکرده است. اما انتظار می‌رود که به رسم هر ساله در بازه زمانی بین دو ماه می و ژوئن و به خصوص کنفرانس مطبوعاتی EA Play این شرکت آمریکایی در جریان رویداد E3 2018 شاهد معرفی این دو عنوان باشیم.

با این وجود، لازم به ذکر است که این خبر تا پیش از تائید شدن از سوی الکترونیک آرتس تنها یک شایعه است و نباید آن را حقیقی بدانید. به نظر شما، آیا شرکت اکترونیک آرتس دو بازی ورزشی خود یعنی عناوین FIFA 19 و Madden 19 را برای جدیدترین کنسول نینتندو منتشر خواهد کرد یا خیر؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید