گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

نسخه فیزیکی بازی SteamWorld Dig 2 در فصل بهار منتشر خواهد شد

اخبار بازی ها
نسخه فیزیکی بازی SteamWorld Dig 2 در فصل بهار منتشر خواهد شد

یکی از بهترین بازی‌های مستقل و قابل اشاره در سال ۲۰۱۷، قطعا عنوان SteamWorld Dig 2 بود که به وسیله استودیوی Image & Form ساخته شده بود و توانست به خوبی بدرخشد. به تازگی اعلام شده که SteamWorld Dig 2 قرار است طی یک نسخه فیزیکی برای پلتفرم های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ عرضه شود.

همان طور که گفته شد، SteamWorld Dig 2 یکی از عناوین مستقل برتر سال ۲۰۱۷ محسوب می‌شود. این بازی مترویدوانیایی گیم‌پلی بسیار جذاب و البته به شدت اعتیاد آوری داشت و به راحتی نمی‌شد از آن دل کند؛ همین موضوع باعث شد تا SteamWorld Dig 2 در بین بازی‌بازان و البته منتقدان جایگاه خوبی پیدا کند و به موفقیت برسد. قطعا طرفداران این عنوان مستقل زمانی که خبر عرضه فیزیکی بازی را شنیدند، بسیار خوشحال شدند. بازی SteamWorld Dig 2 در سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم های رایانه های شخصی، نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ویتا عرضه شد اما این عرضه تنها به صورت دیجیتالی بود و نسخه‌ فیزیکی بازی در کار نبود. حال، به تازگی اعلام شده که قرار است نسخه فیزیکی بازی برای پلتفرم های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ عرضه شود.

این عرضه فیزیکی نتیجه همکاری بین استودیوی Image & Form Games و شرکت ناشر Rising Star Games است. علاوه بر این اعلام شده که نسخه فیزیکی بازی به غیر دیسک یا کارتریج بازی (برای نینتندو سوییچ)، یک پوستر دو طرفه و کاور دو طرفه نیز دارد. هر دوی آن ها نیز تصویر هنری زیبایی دارند که تا به حال به وسیله سازندگان نشان داده نشده است.

نسخه فیزیکی بازی SteamWorld Dig 2 تاریخ عرضه معین و مشخصی ندارد و تنها اعلام شده که در فصل بهار سال جاری در دسترس قرار خواهد گرفت؛ این بدان معنی است که باید در زمانی بین ماه‌های مارچ و ژوئن منتظر عرضه آن باشیم. خوشبختانه نسخه فیزیکی بازی SteamWorld Dig 2 هم در منطقه آمریکای شمالی و هم در مناطق اروپایی عرضه خواهد شد، بنابراین همه بازی‌بازان می‌توانند به راحتی این بازی سرگرم کننده و مستقل را تجربه کنند. آقای Brjann Sigurgeirsson، مدیر عامل استودیوی سازنده بازی، یعنی استودیوی Image & Form، در مورد عرضه فیزیکی بازی SteamWorld Dig 2 یک بیانیه منتشر کرده است که می‌توانید آن را در زیر مطالعه نمایید:

ما به شدت نسبت به واکنش طرفداران به SteamWorld Dig 2 فروتن و خرسند هستیم. این ماجراجویی آخر SteamWorld یک رکورد به حساب می‌آید و ما طبیعتا به آن بسیار افتخار می‌کنیم. هم‌اکنون بسیاری از طرفداران از ما درباره عرضه نسخه فیزیکی بازی می‌پرسند، بنابراین این موضوع من را بسیار خوشحال می‌کند که همکاری خود را با شرکت Rising Star Games برای عرضه نسخه فیزیکی اعلام کنم. ما همچنین خوشحال هستیم که آیتم‌های انحصاری اضافی نیز در این نسخه وجود خواهد داشت!

قطعا خبر عرضه نسخه فیزیکی بازی SteamWorld Dig 2 برای دو پلتفرم پر طرفدار پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ بسیار خوشحال کننده است و بازی‌بازانی که نسخه دیجیتالی را تجربه نکرده‌اند، می‌توانند به راحتی نسخه فیزیکی را تهیه نمایند. شما می‌توانید در زیر، دو تصویر باکس آرت نسخه‌های فیزیکی بازی را مشاهده نمایید که طراحی زیبایی دارند. عنوان SteamWorld Dig 2 هم‌اکنون برای پلتفرم های رایانه های شخصی (ویندوز)، مک، لینوکس، نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ویتا در دسترس است و نسخه فیزیکی بازی برای دو پلتفرم پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ در فصل بهار سال ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

در صورتی که هنگام دانلود ، نصب ، فعالسازی و بازی کردن به مشکلی برخورد کردید ، با شماره 9099070345 از طریق خط ثابت تماس بگیرید ، همکاران ما به صورت شبانه روزی پاسخگوی سوالات و مشکلات شما می باشد . (همراه رایانه)


   
نظرات

  1. Far cry 5 گفت:

    واقعا منتظر نسخه فیزیکیش بودم حتما تو فصل بهار تهیش می کنم

    0Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت