اولین تریلر از گیم پلی بازی MLB The Show 18 منتشر شد

۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۶

طبق جدیدترین اخبار دنیای بازی‌های ویدئویی، به تازگی اولین تریلر رسمی از گیم پلی بازی MLB The Show 18 منتشر شده است. برای مشاهده جزئیات بیشتر به ادامه مطلب رجوع کنید.

بازی MLB The Show 18 در تاریخ ۱۹ آبان ماه سال جاری به صورت رسمی معرفی شد و اطلاعات اولیه آن منتشر گردید. اطلاعاتی مانند تصاویر جلد نسخه‌های این بازی در مناطق مختلف یا مزایای پیش خرید نسخه‌های متفاوت این بازی که امتیازات مختلفی را برای بازیکنان به همراه دارد. به عنوان مثال، افرادی که این بازی را پیش‌خرید کنند، ۵ هزار امتیاز Stub و یک کارت آرون جاج در اختیار آن‌ها قرار خواهد گرفت. پیش‌خرید این بازی توسط کاربران، این اجازه را به آنان خواهد داد تا یک هفته زود تر به بازی دسترسی داشته باشند و جلو تو از بقیه بازیکنان، به تجربه بازی بپردازند. در انتها این بازی یک نسخه MVP Edition هم خواهد داشت که با قیمت ۷۰ دلار در دسترس کاربران خواهد بود. بازیکنان با خرید این نسخه، به ۵ هزار امتیاز Stub، یک پوسته مخصوص و استیل بوک ویژه بازی دسترسی خواهند داشت. جزئیات بیشتر در رابطه با مزایای پیش خرید بازی یا دیگر اطلاعات اولیه معرفی آن، در اینجا قابل مشاهده است.

حال پیرامون جدیدترین اخبار این بازی، به تازگی تریلری جدید از گیم پلی عنوان MLB The Show 18 منتشر شده است. با به پایان رسیدن مسابقات و فصل بازی‌های فوتبال آمریکایی، حال موقع آن است که شاهد برگزاری مسابقات بازی محبوب بیسبال باشیم. به همین علت، سازنده بازی یعنی استودیوی سونی سن دیگو (Sony San Diego)، تریلری جدید از این بازی منتشر کرده است.

آرون جاج، بازیکنی که تصویر آن برای نسخه آمریکایی این بازی آماده شده است، در این تریلر جدید حضور خواهد داشت و ما در دقایق دیگری از این ویدئو، شاهد چگونگی شلیک و پرتاب توپ هستیم. از دیگر ویژگی‌های این تریلر جدید، می‌توان به حضور بازیکنان بزرگ و قدیمی مثل The Colossus of Clout ، The Sultan of Swat و The King of Crash اشاره کرد که به نظر می‌رسد قرار است در بازی MLB The Show 18 حضور داشته باشند. همچنین طبق گفته سازندگان، تعداد بازیکنان قدیمی که قرار است در بازی حضور داشته باشند، بیشتر خواهد بود. مثل حضور The Great Bambino در این بازی!

در ادامه می‌توانید تریلر جدید بازی MLB The Show 18 را مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

بازی MLB The Show 18 در تاریخ ۲۷ مارس مصادف با ۷ فروردین سال ۹۷ به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید