پیوستن بازی DayZ به سرویس Xbox Game Preview در سال ۲۰۱۸

۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۱
زمان انتشار رسمی بازی DayZ بالاخره مشخص شد!

طبق جدیدترین اخبار دنیای بازی‌های ویدئویی، به تازگی سازندگان بازی DayZ اعلام کرده اند که این بازی در سال ۲۰۱۸ به سرویس Xbox Game Preview خواهد پیوست. جزئیات بیشتر در ادامه قابل مشاهده است.

به تازگی توسعه دهندگان بازی DayZ اعلام کرده اند که در سال ۲۰۱۸، این بازی به سرویس Xbox Game Preview اضافه خواهد شد. کاربران کنسول ایکس باکس وان، پس از پیوستن بازی DayZ به سرویس مذکور، می‌توانند این بازی را تجربه کنند. بعد از آن نیز، این بازی برای کنسول پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

توسعه دهندگان بازی در ادامه افزودند:

بله! این بازی به سرویس Xbox Game Preview اضافه خواهد شد. در حال حاضر در رابطه با کنسول پلی استیشن ۴ مطئمن نیستیم. اما سرانجام عرضه این بازی برای کنسول مذکور تحقق می‌یابد. فقط اکنون نمی‌دانیم که انتشار بازی DayZ برای کنسول پلی استیشن ۴ در چه زمانی اتفاق خواهد افتاد.

بازی DayZ از سال ۲۰۱۳ در فاز آلفا نسخه دسترسی زودهنگام (Early Access) بوده است. بعد از انتشار فاز بتا، این بازی به سرویس Xbox Game Preview خواهد پیوست. توسعه دهندگان این بازی در حال حاضر در حال ساخت بروزرسانی ۰٫۶۳ این بازی هستند که ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدیدی را به بازی اضافه خواهد کرد. البته نخست قرار بود که این بروزرسانی در سال ۲۰۱۷ منتشر شود اما به دلیل آماده نبودن بعضی از گزینه‌ها مثل وسایل نقلیه، قابلیت‌های مربوط به غواصی و شنا، عرضه این بروزرسانی دچار تاخیر شد. از ویژگی‌های بروزرسانی بزرگ ۰٫۶۳ بازی DayZ، می‌توان به اضافه شدن حیوانات جدید، حرکات و وسایل نقلیه جدید، زامبی‌ها، ابزار های جدید و ویژگی‌های ساخت و ساز تازه و مکانیک‌های جدیدی برای مخفی کاری اشاره کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید