تریلر گیم‌پلی زیبایی از نسخه نینتندو سوییچ بازی Bayonetta 2 منتشر شد

۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۷

خبر معرفی بازی Bayonetta 3 و همچنین عرضه دوباره بازی Bayonetta 2 برای کنسول ترکیبی و محبوب شرکت نینتندو، یعنی نینتندو سوییچ در مراسم The Game Awards 2017 برای بازی‌بازان و طرفداران بسیار غافلگیرانه و البته هیجان انگیز بود. سری بازی‌های محبوب Bayonetta طرفداران بسیاری دارند و نینتندو نیز از این محبوبیت بسیار استفاده نموده و امتیاز این فرانچایز را از آن خود کرد. اگر یادتان باشد نسخه دوم بازی که به عنوان یکی از بهترین عناوین در سبک Hack & Slash نیز شناخته می‌شود، به صورت انحصاری برای کنسول نه چندان موفق Wii U منتشر شده بود و حال، قرار است آن را به همراه نسخه اول روی کنسول نینتندو سوییچ و با قابلیت‌ها و عناصر منحصر به فرد آن تجربه نماییم.

شرکت نینتندو به تازگی یک تریلر جدید و کوتاه از گیم‌پلی نسخه نینتندو سوییچ بازی Bayonetta 2 را منتشر کرده است. در تریلر منتشر شده از بازی، ویژگی‌ها و جنبه‌های مختلفی را از آن مشاهده می‌کنیم. در بخش گیم‌پلی، بایونتا را مشاهده می‌کنیم که با دشمنان بزرگ جثه‌ای در حال مبارزه است که با نرخ فریم ۶۰ بر ثانیه ویدیو بسیار زیباتر نیز به نظر می‌رسد. در طرف دیگر میان پرده‌های سینمایی بازی به چشم می‌خورند که طبیعتا با نرخ فریم ۳۰ بر ثانیه به نمایش درمی‌آیند. یکی از ویژگی‌های مهم سری بازی‌های Bayonetta، سرعت دیوانه وار و بسیار زیاد گیم‌پلی آن است که در کنار سیستم مبارزات و عناصر بی نظیر اکشن، آن را به یک سری فوق‌العاده محبوب تبدیل می‌سازد.

اگر قصد تجربه بازی Bayonetta 2 را روی کنسول نینتندو سوییچ دارید، باید خوشحال باشید که این بازی روی کنسول ترکیبی نینتندو، از یک سری ویژگی‌های جدید و منحصر به فرد بهره می‌برد؛ به عنوان مثال بازی‌بازان می‌توانند از ویژگی‌ کنترل های لمسی در بازی استفاده کنند یا از مجسمه‌های هوشمند آمیبو بهره ببرند که تجربه بازی را لذت بخش تر می‌سازد. علاوه بر این ها، یک بخش چند نفره محلی نیز برای بازی‌بازان نینتندو سوییچ در نظر گرفته شده است که به نظر نمی‌آید در نسخه ابتدایی بازی وجود داشته باشند.

اگر با سری محبوب Bayonetta آشنایی ندارید، باید بگویم که بایونتا یک جادوگر است که از طریق تغییر شکل با دشمنان خود مبارزه می‌کند. در وقایع شماره اول بازی، بایونتا از خواب بیدار می‌شود و همه چیز درباره گذشته خود را فراموش کرده است و در نسخه دوم داستان او ادامه می‌یابد. بایونتا یک قدرت عجیب و جادویی دارد که می‌تواند با استفاده از موهایش با دشمنان مبارزه کرده و شیاطین را احضار کند. اما چیزی که این سری را مشهور و محبوب کرده، داستان آن نیست بلکه گیم‌پلی و کنترل های سریع و فوق‌العاده آن است که اکشن دیوانه واری را پدید آورده است. حتما می‌دانید که سازنده بازی، استودیوی اکشن ساز و کاربلد پلاتینوم گیمز است و باید منتظر شاهکار آن ها با نسخه سوم سری باشیم؛ عنوانی که همان طور که گفته شد، در مراسم The Game Awards سال ۲۰۱۷ معرفی شد.

دو عنوان Bayonetta و Bayonetta 2 به همراه یکدیگر و به صورت انحصاری در تاریخ ۱۶ ماه فوریه سال ۲۰۱۸ برای کنسول ترکیبی نینتندو سوییچ منتشر خواهند شد. اگر بازی Bayonetta 2 را به صورت فیزیکی خریداری نمایید، یک کد دانلود قسمت اول بازی نیز در آن وجود خواهد داشت. در دیگر اخبار منتشر شده از بازی می‌توان اشاره کرد که حجم بازی‌های Bayonetta 2 و Bayonetta بر روی نینتندو سوییچ مشخص شده و همچنین تریلر جدیدی از این دو بازی برای نینتندو سوییچ به انتشار رسیده است.

شما عزیزان می‌توانید تریلر جدید منتشر شده از نسخه نینتندو سوییچ بازی Bayonetta 2 را با نرخ فریم ۶۰ بر ثانیه در زیر تماشا و دانلود نمایید:

دانلود ویدیو با رزولوشن ۱۰۸۰p (نرخ فریم ۶۰ بر ثانیه)

دانلود ویدیو با رزولوشن ۷۲۰p (نرخ فریم ۶۰ بر ثانیه)

دانلود ویدیو با رزولوشن ۴۸۰p

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید