ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

شروع بسیار خوب Axiom Verge روی نینتندو سوییچ

اخبار بازی ها
شروع بسیار خوب Axiom Verge روی نینتندو سوییچ

اخیراً اخبار مختلف و جالبی در مورد فروش بازی‌های مستقل روی نینتندو سوییچ به گوش رسیده است. در حالی که جولز واتس هم (Jools Watsham) از استودیوی آتوی (Atooi) اعلام کرده که فروش بازی آن‌ها یعنی Mutant Mudds Collection روی نینتندو سوییچ با ۷۵۰۰ نسخه “قابل قبول” بوده است، استودیوهای دیگری مثل مت میکس گیم (Matt Makes Games( سازنده Celeste و تیم میت (Team Meat) سازنده Super Meat Boy خبر از فروش بسیار خوب عناوین خود روی این پلتفرم داده‌اند. به نظر تام هپ (Tom Happ) و دن ادلمن (Dan Adelman) سازندگان Axiom Verge به گروه دوم تعلق دارند، چرا که به نظر این بازی بهترین ماه خود از نظر فروش را از زمان عرضه تجربه کرده است.

این اخبار از طریق اکانت رسمی توییتر تام هپ به دست آمده، جایی که او اعلام کرده این بازی از زمان عرضه در سال ۲۰۱۵، اکنون به بهترین ماه خود از لحاظ فروش رسیده است:

“خب در ژانویه Axiom Verge بیش از هر ماه دیگری از زمان عرضه در سال ۲۰۱۵ فروخت. بیشتر آن مربوط به ارسال‌های تاخیری از زمان تعطیلات سال ۲۰۱۷ است، ولی به هر حال، هنوز هم قابل توجه است.

— Tom Happ (@AxiomVerge) February 2, 2018″

این احتمالاً مربوط به فروش بازی در دو ماه دسامبر و ژانویه بوده است، ولی به هر حال چیزی از ارزش این دستاورد بزرگ کم نمی‌کند و نشان می‌دهد که این بازی عملکرد بسیار مناسبی از نظر تجاری داشته است.

البته، این توییت تنها اشاره به موفقیت بالای نسخه نینتندو سوییچ این بازی که بیشتر از باقی پلتفرم‌ها (یعنی وی یو، رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ویتا، پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان) بوده است، نیست. همچنین اشاره‌ای هم به نسخه فیزیکی Multiverse Edition که اخیراً منتشر شد هم ندارد.

برای دادن اطلاعات دقیق در این مورد، هپ به این نکته اشاره کرده که فروش بازی در هنگام عرضه روی نینتندو سوییچ بسیار نزدیک به فروش بازی در هنگام عرضه روی پلی استیشن ۴ بوده و حتی اگر نسخه‌های فیزیکی را هم محاسبه کنیم، احتمالاً از آن مقدار گذر خواهد کرد!

“فروش دیجیتالی روی نینتندو سوییچ نزدیک به فروش بازی در هنگام عرضه روی پلی استیشن ۴ بوده، و اگر نسخه‌های فیزیکی را هم به آن بیفزایید، احتمالاً از آن جلو خواهد زد.

— Tom Happ (@AxiomVerge) February 2, 2018″

به هر حال تمامی این آمار و اطلاعات نشان می‌دهد که نینتندو سوییچ پلتفرم مناسبی برای بازی‌های مستقل است و بسیاری از سازندگان هم از فروش بازی خود روی این کنسول رضایت خاطر دارند.

بازی Axiom Verge که در سبک مترویدوانیاست، برای پلتفرم‌ه نینتندو سوییچ، وی یو، رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ویتا، پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان در دسترس قرار دارد.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
برچسب ها
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب
جستجو در سایت