پچ 1.1.0 Starcraft II عرضه شد!

۳۱ شهریور ۱۳۸۹ - ۱۴:۳۶

Blizzard دیروز پچ بهینه ساز 1.1.0 برای بازی Starcraft II عرضه کرد که در آن قابلیت سه بعدی به بازی اضافه شده است و بسیار از واحد ها و چیز های دیگر هم بالانس شده اند.

قابلیت های اضافه شده : >>

  • این Patch برای تمام مناطق و بازی کننده های جهان طراحی شده است و برای تمامی آن ها قابل استفاده است.
  • نوعی ساعت هوشمند به بازی اضافه شده است که به وسیله آن می توانید مدت زمان انجام یک ماموریت و مدت زمان کل بازی تان را ببینید که تاثیر نسبی بر روی گیم پلی بازی هم می گذارد. البته بعد از نصب Patch , این قابلیت در منو های بازی قابل فعال یا غیر فعال کردن می باشد.
  • یک سیستم Save سریع هم به بخش تک نفره بازی اضافه شده است. حالا بازی کننده می تواند بسیار راحت و فقط با زدن کلید های Ctrl + Q , بازی خود را Save کند.
  • پنل جدیدی هم به بازی اضافه می شود که با آوردن نشانگر ماوس بر روی منو یا زدن کلید F10 می تواند زمان محلی تان و مقدار فریم ریت بازی را مشاهده کنید. همچنین کاربران لپ تاپ می توانند قدرت سیگنال های Wi-Fi خود و همچنین میزان باتری لپ تاپ خود را مشاهده کنند.
  • کاربران Mac می توانند تنظیمات و Save های خود را از پوشه Document را منتقل کنند و در جا های دیگر از آن ها استفاده کنند.
  • همچنین سیستم سه بعدی nVIDIA هم به Starcraft II : Wings of Liberty اضافه شده و کاربران PC یا Note Book می توانند با نصب درایور مخصوص nVIDIA , در حالت سه بعدی به بازی بپردازند. برای اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید.

همچنین این Patch بیش از 10 مشکل بالانس نژاد ها را حل کرده است و بیش از 30 باگ بازی را هم بر طرف کرده است! پس برای دانلود و نصب آن درنگ نکنید!

——————————————————————————————————————

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید