رویداد Outbreak عنوان Rainbow Six Siege بازیکنان را دربرابر موجودات بیگانه قرارمی‌دهد

۱۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۵

بتازگی شرکت یوبی‌سافت اطلاعات جدیدی از رویداد Outbreak عنوان Rainbow Six Siege منتشر نمود. آیا تیم Rainbow Six قرار است با موجودات بیگانه مقابله کنند؟ با مشاهده تریلر و جزئیات این رویداد همراه گیمفا باشید.

بیگانگان (یا حداقل یکجور تهدید توسط موجودات غیر انسانی) قرار است راهی Rainbow Six Siege شوند. عنوان تیراندازی تاکتیکی شرکت یوبی‌سافت، سومین سال عرضه محتوای الحاقی خود را با رویداد Outbreak (که بصورت PvE – بازیکن در برابر هوش مصنوعی است) آغاز می‌کند؛ و در آن بازیکنان باید به مقابله با “انگلی ناشناخته” بپردازند که جهان را تهدید می‌کند. در ادامه می‌توانید تیز تریلر منتشر شده از این رویداد را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۴۸۰pدانلود با کیفیت ۷۲۰p و نرخ فریم ۶۰دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p و نرخ فریم ۶۰

توضیحات یوبی‌سافت در مورد داستان رویداد Outbreak:

چند روز پیش کپسول فضایی عجیبی در نزدیکی شهر Truth or Consequences نیومکزیکو سقوط کرد. مشخص شد که این کپسول حامل “انگلی ناشناخته” بنام Apex است، که منطقه را آلوده و اهالی شهر را به هیولا تبدیل می‌کند. منطقه قرنطینه تنها مکانی است که از شیوع آلودگی جلوگیری می‌کند، اما آنجا نیز زیاد دوام نخواهد آورد. اگر انگل راهی برای خروج پیدا کند، فاجعه‌ای جهانی رخ می‌دهد و میلیون‌ها نفر خواهند مرد. ماموریت تیم Rainbow Six این است که وارد شهر مورد نظر شده و ریشه‌های این انگل را قبل از گسترش نابود کنند.

توضیحاتی در مورد این رویداد که بصورت همکاری (co-op) قابل تجربه است:

Outbreak گیم‌پلی عنوان Rainbow Six Siege را وارد فاز تازه و خلاقانه‌ای خواهد نمود. انگل ناشناخته قابل مقایسه با هیچ‌یک از تهدیداتی که تیم Rainbow Six در گذشته با آن‌ها مواجه شده‌اند، نیست. از انفجار هیولاها گرفته تا وحشتی غیرقابل وصف، این موجودات زره‌پوش مبارزه را به مقیاس نزدیک (تن به تن) آورده و مرزهای جدیدی را برای ویرانی تعریف خواهند کرد – آن‌ها برای رسیدن به شما از تخریب دیوارها هم نمی‌گذرند. پنج نمونه از این موجوادت آلوده وجود دارند که بازیکنان را به چالش خواهند کشید. هرکدام از آن‌ها دارای قابلیت‌های منحصر بفرد خود است. بازیکنان باید سریعا دست بکار شوند تا در زمان حمله محیط استقرار خود را تقویت و بهبود بخشند. هوشمندانه عمل کنید تا در برابر دشمنی که پناه‌ گرفتن برایش معنایی ندارد و سریعا خود را وارد نبردهای نزدیک/ تن به تن می‌کند، با کمبود مهمات مواجه نشوید!

شرکت یوبی‌سافت سه نقشه منحصر بفرد برای رویداد Outbreak در نظر گرفته، که وسیع‌تر از نقشه‌های معمولی حالت بازیکن در برابر بازیکن (PvP) خواهند بود. در این رویداد تنها می‌توانید از اپراتورهای خاصی استفاده کنید که عبارتند از: Glaz ،Tachanka ،Doc ،Ash ،Kapkan ،Buck ،Ying ،Smoke و دو اپراتور جدیدی که به بازی اضافه می‌شوند. لازم بذکر است رویداد Outbreak بخشی از بروزرسانی Operation Chimera است، که خود نیز جزوی از محتوای الحاقی سال سوم عنوان Rainbow Six Siege می‌شود. علاوه‌بر رویداد مذکور، Operation Chimera شامل دو اپراتور جدید خواهد بود- یکی از آن‌ها از کشور فرانسه‌ است که از هواپیمای بدون سرنشین (drone) ویژه‌ای استفاده می‌کند، و دیگری از روسیه است که از “ربات‌های نانوی خود نابود کننده” استفاده می‌کند. 

Operation Chimera و رویداد Outbreak در تاریخ ۶ مارس (۱۵ اسفند) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید