تصاویر هنری جدیدی از عنوان God of War منتشر شد

۱۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۱

به تازگی تصاویر هنری جدیدی از عنوان محبوب و مورد انتظار God of War منتشر شده است که در این تصاویر شاهد کریتوس، آترئوس و تعدادی از دشمنان بازی به مانند Draugr و Revenant هستیم. با ما همراه باشید.

به تازگی شرکت سونی با همکاری استودیوی سانتامونیکا مینی گیم جدیدی را در ارتباط با عنوان محبوب و مورد انتظار God of War منتشر کرده اند که با مراجعه به این وب سایت و وارد شدن به اکانت فیسبوک خود می توانید آن را تجربه کنید. این مینی گیم درواقع یک بازی ماجراجویی متنی است که در آن شما کنترل شخصیت آترئوس پسر کریتوس را در یکی از ماجراجویی های وی به عهده خواهید داشت که البته در تریلر منتشر شده از آرتئوس نیز شاهد آن بوده ایم.

نکته جالب تر این جا است که با اتمام این بازی ماجراجویی متنی، تصاویر هنری جدیدی از بازی God Of War به دست می آیند که در این تصاویر شاهد کریتوس، آترئوس و تعدادی از دشمنان بازی به مانند Draugr و Revenant هستیم.

مینی گیم یاد شده اگرچه بسیار ساده است اما مطمئنا تجربه آن برای کاربرانی که با بازی‌های ماجراجویی متنی آشنایی ندارند، کمی دشوار خواهد بود و ما نیز بدون هیچ گونه راهنمایی، تجربه این بازی و تکمیل آن را به عهده شما می گذاریم تا از آن لذت ببرید.

اما اگر فقط می خواهید نگاهی به تصاویر هنری منتشر شده بیاندازید ما تصاویر مورد نظر را برای شما آماده کرده ایم که شما می توانید آن‌ها را در قسمت پایین مشاهده کنید:

عنوان God Of War در تاریخ ۲۰ آوریل سال ۲۰۱۸ (۳۱ فروردین سال ۱۳۹۷) به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ در دسترس خواهد بود.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید