گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

Monster Hunter World موفق به فروش ۱٫۳۵ میلیون نسخه در ژاپن شده است

Monster Hunter World موفق به فروش ۱٫۳۵ میلیون نسخه در ژاپن شده است

عنوان Monster Hunter World به خوبی ثابت کرده که مستحق رسیدن به جایگاه بالایی در میان بازی بازان است. در مدت زمان کمی که از عرضه این عنوان می گذرد، توانسته توجه منتقدین را به سمت خود جلب کند و با ستایش از سوی آن ها، موفق به کسب نمرات بسیار عالی و رضایت بخش شده است.

مجله ژاپنی Famitsu، آخرین نتایج فروش بازی های مختلف را اعلام کرده و در این نتایج تازه، مشخص شده که عنوان Monster Hunter World که از ساخته های کپکام به حساب می آید، موفق به فروش ۱,۳۵۰,۴۱۲ نسخه در خرده فروشی های کشور ژاپن، تنها در عرض ۳ روز شده است. بعد از این که مشخص شد در ۳ روز اولیه فروش این بازی، ۵ میلیون نسخه از آن به خرده فروشی های سراسر دنیا ارسال شده است، فروش ۱٫۳۵ میلیون نسخه ای آن، تنها در ژاپن بار دیگر ثابت کرد که ما با یک بازی معمولی رو به رو نیستیم؛ بلکه این بازی عنوانی است که با فروش بالای خود مورد استقبال بازی بازان قرار گرفته و لازم است تا یک بار توسط تمام بازی بازان دنیا تجربه شود.

موضوع قابل توجه این جا است که به جز فروش ۱٫۳۵ میلیون نسخه ای عنوان Monster Hunter World در ژاپن، Famitsu تخمین می زند که اگر فروش نسخه های دیجیتالی آن را نیز به حساب بیاوریم، مجموع فروش این بازی به ۲ میلیون نسخه نیز خواهد رسید. فروش بالای این بازی در هفته اول انتشار خود و به خصوص ۳ روز ابتدایی آن، باعث بالا رفتن فروش کنسول پلی استیشن ۴ نیز شده است؛ به گونه ای که فروش این کنسول در هفته گذشته یعنی از تاریخ بیست و دوم تا بیست و هشتم ژانویه، به ۱۴۰,۴۳۲ دستگاه رسیده است.

این دومین هفته پر فروش کنسول پلی استیشن ۴، بعد از هفته اول عرضه آن در سال ۲۰۱۴ (با احتساب  فروش پلی استیشن ۴ پرو) است. فروش ۱۴۰ هزار دستگاه از پلی استیشن در هفته گذشته در ژاپن، مجموع فروش آن در این کشور را به عدد ۶,۱۸۷,۰۰۰ دستگاه رسانده است. عنوان Monster Hunter World در حال حاضر در کشور ژاپن فقط بر روی کنسول پلی استیشن ۴ در دسترس است و نسخه رایانه های شخصی آن در تاریخ نا معلومی از پاییز سال جاری منتشر خواهد شد.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
برچسب ها
نظرات

  1. horizon fan گفت:

    فروش هفتگی ژاپن رو چرا مثل قبل قرار نمیدیدThinking

    3Thumb up 0Thumb down
  2. […] نسخه‌ای در میزان فروش رسیده است؛ همچنین هفته گذشته مشخص شد که بازی Monster Hunter World تاکنون بیش از ۱٫۵ میلیون نسخه در […]

    0Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت