گزارشات نشان می‌دهد Sumo Digital در حال کار روی یک عنوان کارتینگ جدید است

۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۹

استودیوی Sumo Digital این روز ها یکی از بزرگ ترین استودیو های بازی سازی مستقل در بریتانیا به حساب می آید که عناوین محبوب و بزرگی را روانه بازار کرده است. این استودیو تا به حال موفق به ثبت چند شعبه در سراسر دنیا شده است که از آن جمله می توان به شعبه شفیلد، در انگلستان، شعبه ناتیگهام و همینطور شعبه پونا در کشور هند اشاره کرد؛ همچنین جالب است که بدانید این استودیو در آن واحد بر روی چند پروژه کار می کند. یکی از بزرگ ترین پروژه هایی که در حال حاضر توسط این استودیو در حال ساخت است، بخش کمپین بازی Crackdown 3 است که قرار است در سال جاری برای پلتفرم های ایکس باکس وان و ویندوز ۱۰ به انتشار برسد. همچنین عنوان Dead Island 2 که توسط Deep Silver در سال ۲۰۱۶ به انتشار رسید نیز یکی دیگر از عناوین ساخته شده توسط این استودیو است.

اما اطلاعات تازه درز کرده نشان می دهد که Sumo Digital حداقل یک پروژه دیگر نیز در دست ساخت دارد. این عنوان یک بازی مسابقه ای کارتینگ است که نام آن هنوز مشخص نیست. البته این اولین باری نیست که Sumo Digital بر روی یک عنوان کارتینگ کار می کند، آن ها با ساخت عنوان Sonic and All-Stars Racing Transformed نشان دادند که این کار را به خوبی می توانند انجام دهند. این عنوان در زمان عرضه بسیار مورد توجه و استقبال علاقه مندان قرار گرفت و توانست میان بازی بازان به شدت محبوب شود. در حال حاضر نیز طرفداران دوست دارند که شاهد انتشار بازی با کیفیتی مانند آن باشند که بسیار آن ها راضی کرده بود.

البته به جز آن احتمالات دیگری نیز وجود دارد. این استودیو عنوان LittleBigPlanet 3 را برای کنسول های پلی استیشن ۳ و ۴ توسعه داد و علاقه مندان احتمالا عنوان LittleBigPlanet Karting را هم که در سال ۲۰۱۲ برای کنسول پلی استیشن ۳ منتشر شد، به یاد دارند. ممکن است که این استودیو به دنبال ساخت دنباله ای برای آن باشد و این عنوان کارتینگ شماره ای جدید از عنوان LittleBigPlanet Karting باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید