گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

تاریخ انتشار بازی Xenon Valkyrie+ برای کنسول‌های نسل هشتمی اعلام شد

اخبار بازی ها
تاریخ انتشار بازی Xenon Valkyrie+ برای کنسول‌های نسل هشتمی اعلام شد

بازی Xenon Valkyrie عنوانی سکوبازی و Roguelike است که در اصل برای رایانه‌های شخصی ساخته شده است. با این حال، پس از مدتی شاهد عرضه نسخه اصلاح شده این بازی همراه با بهبودهایی فراوان برای کنسول دستی پلی‌استیشن ویتا تحت عنوان Xenon Valkyrie+ بودیم. در حال حاضر اما، مشخص شده است که بازی Xenon Valkyrie+ برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان به ترتیب در روزهای سه ‌شنبه ۱ اسفند (۲۰ فوریه ۲۰۱۸ میلادی) و چهار شنبه ۲ اسفند ماه (۲۱ فوریه) عرضه و منتشر خواهد شد. به مناسبت اعلام تاریخ انتشار این بازی برای کنسول‌های یاد شده، سازندگان این عنوان یک تریلر هم از آن منتشر کرده‌اند که در ادامه می‌توانید آن را تماشا کنید.

در این بازی Roguelike و مستقل، شخصیت اصلی یک زن است که بازیکن کنترل آن را بر عهده دارد و باید با انبوهی از دشمنان مبارزه کرده و در طول مسیر آیتم‌هایی حماسی را جمع‌آوری کند. این بازی به واسطه گرافیک هنری، موسیقی Chiptune و درجه سختی بالا بدون شک حس نوستالژی خاصی را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد. علاوه بر این، Xenon Valkyrie+ داستانی افسانه‌ای هم دارد و شخصیت اصلی آن تلاش می‌کند تا با رساندن خود به مرکز ماه، از کارهای شوم جادوگری بدجنس ممانعت به عمل آورد.

همانطور که پیشتر اشاره شد، بازی Xenon Valkyrie+ در تاریخ‌های سه شنبه ۱ اسفند (۲۰ فوریه) و چهار شنبه ۲ اسفند ماه (۲۱ فوریه) به ترتیب بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه و منتشر خواهد شد. این بازی در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ویتا و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. از زیر می‌توانید جدیدترین تریلر منتشر شده از این بازی را مشاهده و در صورت تمایل دریافت کنید:

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
نظرات

  1. edward kenway گفت:

    بازی قشنگیه یاد سگا مگادرایوم افتادم

    2Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت