تاریخ انتشار Final Fantasy XV: Pocket Edition مشخص شد

۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۲

نسخه‌ی موبایلی Final Fantasy XV یعنی Final Fantasy XV: Pocket Edition تا چند روز دیگر راهی دستگاه‌های آی‌اواس می‌شود.

با توجه به اپ استور، Pocket Edition در ۹ فوریه مصادف با ۲۰ بهمن برای آی‌اواس عرضه می‌گردد. با این وجود در حال حاضر مشخص نیست که نسخه‌ی اندروید نیز همزمان با آی‌اواس منتشر می‌شود یا خیر. این بازی قسمتی در کل دارای ۱۰ قسمت است که قسمت اول آن رایگان، قسمت دوم و سوم آن ۱ دلار و باقی قسمت‌ها ۴ دلار قیمت دارند. با این حال اگر قصد خریداری کل این مجموعه را دارید، باید ۲۰ دلار هزینه کنید.

Pocket Edition از سبک گرافیکی Chibi بهره می‌برد که قطعاً مناسب با سخت‌افزار ضعیف‌تر گوشی‌ها نسبت به کنسول‌هاست. این عنوان همان داستان اصلی Final Fantasy 15 را روایت می‌کند و بزرگ‌ترین تفاوت آن در این بوده که به‌خاطر قسمتی بودنش، نسبت به بازی اصلی روایت خطی‌تری دارد.

Final Fantasy XV: Pocket Edition تنها پورت و نسخه‌ی جدید Final Fantasy XV نیست و بازیکنان رایانه‌های شخصی نیز تا دو ماه دیگر موفق به تجربه‌ی آن خواهند شد. نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این عنوان که Final Fantasy XV: Windows Edition نام دارد، در ۶ مارچ مصادف با ۱۵ اسفند با قیمت ۵۰ دلار در فروشگاه‌های استیم، اوریجین و ویندوز استور قرار می‌گیرد. نهایتاً از اینجا می‌توانید سیستم مورد نیازش را مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید