عرضه The King of Fighters ’۹۷ برای سه پلتفرم جدید در بهار

۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۷

در خلال تورنمنت EVO Japan 2018، اس ان کی (SNK) اعلام کرد که آن‌ها بازی The King of Fighters ’۹۷ را برای پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ویتا و رایانه‌های شخصی عرضه خواهند کرد!

تورنمنت EVO Japan 2018 در آکیباهارای توکیو در حال برگزاریست و در طی برگزاری آن یک خبر خوب برای علاقه مندان به کنسول‌های سونی منتشر شده است. بازی The King of Fighters ’۹۷ Global Match برای پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ویتا و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

طبق توضیحاتی که اس ان کی اعلام کرده، این نسخه از بازی دارای اضافاتی در بخش آنلاین خواهد بود تا بازیکنان بتوانند با هم به صورت چندنفره آنلاین بازی کنند. این بازی در تاریخ نامشخصی در بهار، در ژاپن عرضه خواهد شد. هنوز هیچ خبر خاصی در مورد عرضه نسخه غربی بازی نشده است.

اگر با این بازی که قرار است بزودی برای سه پلتفرم جدید دیگر هم منتشر شود آشنا نیستید، باید بگوییم که این چهارمین نسخه از سری با قدمت The King of Fighters است و شامل ۲۷ شخصیت مختلف خواهد بود. این بازی علاوه بر برخی کنسول‌های خانگی، برای آرکیدهای Neo Geo هم عرضه شده بود و مدتی بعد راه خود را به Neo Geo-CD هم باز کرد. این بازی فقط در ژاپن، برای سگا سترن و پلی استیشن ۱ هم عرضه شده است.

این بازی در طی زمان برای پلتفرم‌های گوناگونی پورت شده است؛ مثلاً The King of Fighters ’۹۷ برای نینتندو وی (Wii)، پی اس پی، پلی استیشن ۲، آی او اس و حتی اندروید هم در دسترس است و بزودی پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ویتا و رایانه‌های شخصی هم به این لیست اضافه خواهند شد. قبلاً این امکان وجود داشت تا با مبارزه در بازی امتیاز کسب کرد و در لیدربوردهای بازی شانس خود را برای رسیدن به رتبه اول آزمایش کرد، ولی این اولین بار است که در این بازی امکان بازی به صورت آنلاین و چندنفره فراهم می‎‌شود که خود نکته مهمیست.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید