نسخه‌های فیزیکی دو بازی Mercenary Kings و Flinthook برای نینتندو سوییچ معرفی شدند

۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۰

به تازگی شرکت لیمیتد ران گیمز (Limited Run Games) رسماً اعلام کرد که تصمیم دارد تا دو بازی مستقل استودیوی Tribute Games را به صورت فیزیکی بر روی کنسول نینتندو سوییچ عرضه کند.

این دو بازی Mercenary Kings: Reloaded Edition و Flinthook نام دارند. اگر پیگیر خبرهای شرکت لیمیتد ران گیمز بوده باشید، حتماً مطلع هستید که پیش از این بازی Flinthook یک نسخه Limited Run برای نسخه پلی‌استیشن ۴ خود دریافت کرده است. برای بازی Mercenary Kings: Reloaded Edition هم برنامه ریخته شده که دو نسخه پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ویتای آن به صورت فیزیکی منتشر گردند.

اگر با بازی Flinthook آشنایی ندارید باید بگوئیم که این عنوان در سبک اکشن و سکوبازی است و در آن در قالب یک دزد در فضا بازی خواهید کرد و باید گنجینه‌های سفینه‌های فضایی را به غارت ببرید. بازی Mercenary Kings: Reloaded Edition هم در سبک ساید-اسکرولینگ (side-scrolling) و shoot ’em up است که گیم‌پلی آن کاملاً یادآور سری بازی‌های محبوب و  کلاسیک Metal Slug است. در این بازی می‌توانید از بین شخصیت‌های مختلف، یکی را انتخاب کرده و با آن به تجربه این عنوان بپردازید. امکان افزایش سطح شخصیت مهیاست و در مراحل بالاتر، دشمنان قوی‌تری پیش‌روی خواهید داشت.

بازی Flinthook در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد این در حالی است که بازی Mercenary Kings نیز برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ویتا و رایانه‌های شخصی و مک عرضه شده است. اگر بازی Mercenary Kings را پیش از این خریداری کرده باشید می‌توانید به رایگان نسخه Mercenary Kings: Reloaded Edition آن را دریافت کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید