عنوان Suicide Guy برای نینتندو سوییچ معرفی شد

۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۴

براساس تصویری که بتازگی منتشر شده، عنوان Suicide Guy ساخته استودیوی Chubby Pixel در سال جاری راهی کنسول نینتندو سوییچ خواهد شد. با مشاهده تریلر بازی همراه گیمفا باشید.

در اقدامی غافلگیرکننده موسس استودیوی مستقل Chubby Pixel آقای فابیو فرارا (Fabio Ferrara)، روز گذشته طی پستی در صفحه توئیتر خود با هشتگ ScreenshotSaturday# اعلام نمود که عنوان Suicide Guy برروی کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

و اما Suicide Guy چجور عنوانی است؟ علیرغم نام بازی، آنچان هم که بنظر می‌رسد غم‌انگیز و ناراحت کننده نخواهد بود. عنوان Suicide Guy با وجود داشتن سبک و سیاقی بمانند Hello Neighbor، داستانی غیرمتعارف را در مورد فرار روایت می‌کند. شخصی که قرار است خودکشی کند در واقع در رویای خود گیرافتاده و تنها راهی که می‌تواند از این دنیای خیالی رهایی یابد، یافتن راهی برای کشتن خود است. با این حال نباید انتظار این را داشته باشید که با یک وظیفه بسیار ساده روبرو هستید، زیرا دنیای زیبا و رنگارنگ بازی سخت در تلاش است تا شما را از انجام وظیفه نهایی‌تان بازدارد.

سلام دوستان

این هم تصویری از بازی جدیدی که برای سوییچ کار می‌کنیم: Suicide Guy!

در حال کار برروی دو عنوان Suicide Guy و Woodle 2 هستیم تا هردوی آن‌ها را در سال جاری برروی سوییچ منتشر کنیم. ScreenshotSaturday#

همانطور که در تریلر انتهای خبر قابل مشاهده است، عنوان Suicide Guy ترکیبی از Job Simulator و بخصوص بازی‌های معمایی است. این عنوان هم‌اکنون از طریق شبکه استیم برروی رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد، و بتازگی مشخص شده که برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان نیز منتشر خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر گیم‌پلی نسخه رایانه‌های شخصی بازی را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۴۸۰pدانلود با کیفیت ۷۲۰p و نرخ‌فریم ۶۰دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p و نرخ‌فریم ۶۰

همانگونه که اشاره شد عنوان Suicide Guy هم‌اکنون برروی رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد، نسخه‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ بازی نیز قرار است در تاریخ نامشخصی در سال جاری منتشر شوند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید