بسته الحاقی Turning Tides بازی Battlefield 1 این هفته تکمیل خواهد شد

۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۵

طبق جدیدترین اخبار دنیای بازی‌های ویدئویی، بسته الحاقی Turning Tides بازی Battlefield 1 این هفته تکمیل خواهد شد. جزئیات بیشتر این مطلب را در ادامه مطالعه کنید.

نخستین بخش از سومین بسته الحاقی بازی Battlefield 1 یعنی Turning Tides، در سال ۲۰۱۷ برای این بازی منتشر شد و حال ما در این هفته، باید شاهد انتشار دومین قسمت از این بسته الحاقی باشیم. البته نا گفته نماند که سازندگان قبل تر اعلام کرده بودند که این بسته الحاقی در ۲ بهمن ماه تکمیل خواهد شد اما به دلایل نا معلومی، انتشار قسمت دوم بسته الحاقی Turning Tides با تاخیر مواجه شد و قرار است در این هفته و در تاریخ ۳۰ ژانویه مصادف با ۱۰ بهمن ماه به صورت رسمی تکمیل شود. همچنین آپدیتی که قرار است در قالب آن بسته الحاقی جدید بازی تکمیل شود، یکی از بزرگ‌ترین بروزرسانی‌های بازی خواهد بود زیرا تغییرات زیادی را در بازی اعمال خواهد کرد و به عنوان مثال تعادل بهتری را در بخش قدرت اسلحه‌های بازی ایجاد خواهد کرد.

طبق گفته سازندگان، بخش دوم سومین بسته الحاقی بازی، North Sea نام دارد و قرار است دو نقشه جدید، ارتش نیروی دریایی بریتانیا و یک نوع هواپیمای نوع C جدید را به بازی اضافه کند. این بسته الحاقی برای نسخه‌های Premium و Revolution Edition بازی در دسترس خواهند بود.

بعد از آن، سرورهای بازی در پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، رایانه‌های شخصی و ایکس باکس وان به مدت ۲ ساعت غیر فعال خواهد شد و در واقع برای تعمیرات جدید آماده خواهد شد. زمان‌بندی تعمیرات سرور ها:

  • رایانه‌های شخصی: سرورهای بازی برای دو ساعت غیر فعال خواهند شد. آغاز کار سرور ها از ساعت ۱۱:۳۰ به وقت تهران
  • پلی استیشن ۴: سرورهای بازی برای دو ساعت غیر فعال خواهند شد. آغاز کار سرورها از ساعت ۱۳:۳۰ به وقت تهران
  • ایکس‌باکس وان: سرورهای بازی برای دو ساعت غیر فعال خواهند شد. آغاز کار سرورها از ساعت ۱۵:۳۰ به وقت تهران

هنوز اطلاعات دقیقی از تغییرات این بروزرسانی در دسترس نیست اما در روز انتشار آن، این اطلاعات به صورت رسمی عرضه خواهد شد. همان طور که گفته شد قرار است در این بروزرسانی جدید بازی، تغییرات بسیار مهمی اعمال شود و قطعا مهم ترین آن‌ها، تغییرات بزرگ اسلحه‌ها خواهد بود. در واقع قرار است تا قدرت اسلحه‌های بازی تعادل بیشتری پیدا کند و به بازی موفق Battlefield 4 نزدیک تر باشد. در نتیجه باعث خواهد شد تا هر اسلحه برای انجام هر کار متفاوتی در تخصص خود حرفه ای‌تر و کاربردی تر باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید