انتشار تریلر جدید بازی Vampyr | قسمت دوم پشت صحنه بازی

۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۶

بعد از گذشت یک هفته، به تازگی قسمت دوم پشت صحنه بازی Vampyr منتشر شده است که بخش جلوه‌های بصری و موسیقی بازی را شامل خواهد شد. جزئیات بیشتر را در ادامه مشاهده کنید.

همان طور که اطلاع دارید، استودیو سازنده بازی مورد انتظار Vampyr، یعنی دونت ناد (DONTNOD Entertainment)، هفته پیش یک ویدئو از بخش پشت صحنه ساخت بازی منتشر کرد و قرار است این مجموعه را هر هفته ادامه دهد. البته این مجموعه فقط شامل چهار قسمت خواهد بود که در رابطه با پشت صحنه بازی طراحی شده است و هر هفته به یک بخش خاص بازی اشاره دارد. حال قسمت دوم پشت صحنه ساخت بازی Vampyr با محوریت بخش جلوه‌های بصری و موسیقی بازی منتشر شده است. در واقع نام اصلی قسمت دوم این مجموعه، طراحی مبهم نام دارد که اطلاعاتی را از محیط اصلی بازی که همان لندن سال ۱۹۱۸ می‌باشد، با ما به اشتراک می‌گذارد.

طبق گفته سازندگان، محیط بازی Vampyr یا شهر لندن، به چهار قسمت متفاوت و جداگانه تقسیم خواهد شد که هریک ویژگی‌های خاص خود را دارند. از مهم ترین ویژگی‌های این بخش‌ها می‌توان به نوع مردمان و ساکنان آن اشاره کرد. در ادامه باید بگوییم که روند گیم پلی این بازی همیشه در شب جریان خواهد شد. همین نکته باعث شده است تا سازندگان جزئیات شهر و عوامل محیطی را به طور مبهم طراحی کنند و این خود نیز، دلیلی است تا بازیکنان به چالشی بزرگ کشیده شوند. حتما باید بدانید که سازندگان بازی Vampyr، با یک نوع خساست خاص اطلاعاتی را از این بازی منتشر می‌کنند. اطلاعاتی مثل معرفی شخصیت‌های فرعی و دیگر ویژگی‌های جدید بازی که این موضوع باعث می‌شود حس کنجکاوی بازیکنان به میزان بیشتری فعال شود و طرفداران آن همیشه منتظر انتشار اطلاعاتی از این بازی باشند.

همچنین در برخی از صحنه‌های این ویدئو جدید، با بخش مبارزات بازی هم آشنا خواهید شد و مشاهده خواهید کرد که به چه شکلی، شخصیت اصلی بازی دشمنان خود را به قتل می‌رساند. موسیقی این بازی هم به شکل موسیقی‌های ترسناک یا دلهره‌آور طراحی شده است که یک حس تاریک را به کاربر منتقل خواهد کرد.

ویدئو قسمت دوم پشت صحنه بازی Vampyr:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

همان طور که گفته شد، هفته پیش اولین قسمت از ویدئوهای پشت صحنه‌های بازی منتشر شد و اطلاعاتی را در رابطه با انواع خون آشام‌ها با کاربران به اشتراک گذاشت. خون آشام‌هایی که فقط در برخی از نقاط شهر یافت می‌شوند و بسیار ترسناک و خطرناک خواهند بود و خون آشام‌هایی که در خیابان‌های شهر به طور همیشگی پرسه می‌زنند. جزئیات بیشتر در رابطه با این خبر را می‌توانید در اینجا مشاهده کنید.

در ابتدا قرار بود که در ماه نوامبر سال ۲۰۱۷، بازی Vampyr به صورت رسمی عرضه شود اما طی یک خبر جدید، اعلام شد که انتشار این بازی با تاخیر مواجه شده است و این بازی در بهار سال ۲۰۱۸ در دسترس کاربران خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید