سیستم پیشرفت بازی Star Wars Battlefront II بزودی تغییر خواهد کرد

۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۹

طبق جدیدترین اخبار دنیای بازی‌های ویدئویی، به تازگی اعلام شده است که سیستم پیشرفت بازی Star Wars Battlefront II بزودی تغییر خواهد کرد. جزئیات بیشتر در ادامه قابل مشاهده است.

همان طور که اطلاع دارید، بازی Star Wars Battlefront II به عنوان یکی از مورد انتظار ترین عناوین سال ۲۰۱۷ به شمار می‌رفت اما نتوانست در زمان عرضه خود، نظر کاربران و طرفداران را به سوی خود جلب کند و نمرات نا امید کننده‌ای را نیز، کسب کرد. بدون شک بزرگ ترین مشکل این بازی که اعتراضات زیادی را به دنبال داشت و باعث شد که برخی شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Ars) را پول‌پرست بخوانند، سیستم پیشرفت درون بازی بود که کاملا ناعادلانه طراحی شده بود. به طوری کاربران قادر بودند به راحتی با خرید جعبه‌های موجود در بازی،‌کارت هایی را به دست آورند که به صورت مستقیم بر روی پیشرفت سطح بازیکنان تاثیر بگذارد و به این صورت، فاصله‌ای بین کاربرانی که از طریق پول پیشرفت می‌کنند و کاربرانی که قصد دارند با بازی کردن و صرف وقت‌های طولانی، در بازی به سطح مورد نظر خود برسند، ایجاد شود.

از زمان عرضه رسمی این بازی، سازندگان قصد داشتند تا با عرضه محتویات رایگان، بسته‌های الحاقی و دیگر بروزرسانی‌های بازی، مشکلات آن را حل کنند و کاربران را دوباره به سوی جذب کنند. اما تغییراتی که در سیستم پیشرفت بازی بوجود آمد بسیار کوچک بود و وضعیت اصلی بازی، تقریبا به روند قبلی خود ادامه می‌دهد.

اما به تازگی الکترونیک آرتس اعلام کرده است که سیستم پیشرفت بازی، بزودی تغییر خواهد کرد. سازندگان، تاریخ انتشار دقیقی برای اعمال این تغییرات اعلام نکردند اما تغییرات جدید سیستم پیشرفت بازی، در ماه مارس به بازی افزوده خواهد شد. بعد از آن و در ماه آینده، یک حالت جدید به بازی با نام Jetpack Cargo اضافه خواهد شد که طبق اطلاعات محدود منتشر از آن، بازیکنان در این حالت به دو تیم ۸ نفره تقسیم خواهند شد که با مبارزاتی سرعتی و لذت‌بخش طرف هستیم.

در دیگر محتویاتی که در ماه آینده در اختیار بازیکنان خواهد بود، می‌توان به شروع یک فصل جدید اشاره کرد که انگار سازندگان از بازتاب‌های فصل The Last Jedi و محتویات آن درس گرفته و قصد دارند آیتم‌ها و محتویاتی را به بازی Star Wars Battlefront II اضافه کنند که در نظر کاربران محبوب باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید