بازی Mercenary Kings: Reloaded Edition برای پلتفرم‌های متعددی معرفی شد

۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۵

بازی Mercenary Kings عنوانی در سبک سکوبازی و سایداسکرولینگ (sidescrolling) است که در سال ۲۰۱۴ میلادی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شد. متاسفانه عرضه این بازی با انتشار عنوان Watchdogs همزمان شد و توسط بسیاری از بازیکنان نادید گرفته شد. با این حال، اگر فرصت تجربه این بازی را بدست نیاوردید، اینک بهترین فرصت پیش روی شماست چراکه سازنده این عنوان یعنی استودیوی بازیسازی Tribute Games از نسخه Mercenary Kings: Reloaded Edition این بازی رونمایی به عمل آورده است.

این نسخه بر روی پلتفرم‌های بیشتری در قیاس با پلتفرم‌های مقصد نسخه اصلی بازی Mercenary Kings عرضه خواهد شد. این گفته به این معناست که پلتفرم‌های پلی‌استیشن ویتا، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ به فهرست پلتفرم‌های مقصد اصلی این بازی یعنی پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی اضافه شده‌اند. Mercenary Kings: Reloaded Edition شامل برخی طراحی‌های مجدد و متعادل‌سازی گیم‌پلی در کنار محتوای جدید خواهد بود که در تاریخ سه‌شنبه ۱۷ بهمن ماه (۶ فوریه ۲۰۱۸ میلادی) عرضه خواهد شد.

برای کسانی که اطلاعاتی از این بازی ندارند باید بگوئیم که در بازی اصلی، بازیکنان کنترل مزدوران متعددی را به منظور مقابله با سازمان شیطانی CLAW بر عهده می‌گیرند. این سازمان تلاش دارد تا جزیره ماندراگورا (Mandragora Island) را به تصاحب خود در آورد و وظیفه بازیکنان جلوگیری از رخ دادن این اتفاق است. در نسخه جدید بازی مورد بحث، محتوای بیشتری برای به پایان رساندن ماموریت‌های این بازی در نظر گرفته شده است. این محتوای جدید شامل دو شخصیت Frigg و C-Zar می‌شود که به ترتیب مبارز المپیک و روبات هستند. همچنین بیست اسلحه جدید برای ساخت و ساز و ماموریت Steel Soldier نیز جزوی از این محتوای جدید خواهند بود.

ژان فرانسوا مجور (Jean-Francois Major)، یکی از بنیانگذاران استودیوی Tribute Games، در خصوص آوردن بازی Mercenary Kings: Reloaded Edition به پلتفرم‌های جدید چنین اظهار داشت:

ما از اینکه بازی Mercenary Kings را برای کاربران نینتندو سوییچ، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ویتا در دسترس قرار دهیم، بسیار هیجان زده هستیم. نسخه Reloaded Edition برای بازیکنان فعلی تجربه‌ای اصلاح شده به همراه محتویات جدید را به ارمغان می‌آورد و از بازیکنان جدید با لذت بردن از مخلوطی از ضرب و شتم‌های متعدد و رویارویی با باس‌های مختلف، پذیرایی می‌کند.

علاوه بر محتویات جدیدی که در نسخه Mercenary Kings: Reloaded Edition وجود خواهد داشت، شاهد بهبودهای متعددی هم در این نسخه خواهیم بود. از جمله این بهبودها می‌توان به توانایی خرید متریال‌های مختلف، فهرست پیش‌نمایش پاداش‌های هر ماموریت، نمایش تمام هدف‌ها در نقشه‌ای کوچک و راهنمایی در زمان لود (Load) شدن بازی اشاره داشت.

از زیر می‌توانید جدیدترین تصاویر و تریلر منتشر شده از این بازی را مشاهده کنید. همانطور که پیش از این اشاره شد، بازی Mercenary Kings: Reloaded Edition در تاریخ سه‌شنبه ۱۷ بهمن ماه (۹ فوریه ۲۰۱۸ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن ویتا و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید