گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

عرضه نسخه فیزیکی بازی South Park: The Stick of Truth برای کنسول‌های نسل فعلی

عرضه نسخه فیزیکی بازی South Park: The Stick of Truth برای کنسول‌های نسل فعلی

به دنبال شایعات متعددی که در جند هفته گذشته در سطح اینترنت منتشر شده بود، امروز شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) به صورت رسمی تائید کرد که بازی South Park: The Stick of Truth مجدداً و به صورت فیزیکی برای کنسول‌های نسل فعلی منتشر خواهد شد.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی شرکت یوبی‌سافت، بازی South Park: The Stick of Truth در تاریخ سه‌شنبه ۲۴ بهمن ماه (۱۳ فوریه ۲۰۱۸ میلادی) مجدداً با قیمت ۲۹٫۹۹ دلار منتشر خواهد شد. گرچه بازی South Park: The Stick of Truth در حال حاضر برای افرادی که عنوان South Park: The Fractured But Whole را برای پلتفرم‌های نسل فعلی پیش‌خرید کرده‌اند، به صورت دیجیتالی در دسترس قرار دارد، اما این نخستین باری خواهد بود که بازی مورد بحث به صورت فیزیکی برای کنسول‌های نسل هشتمی بازار در دسترس قرار می‌گیرد.

بازی South Park: The Stick of Truth که در اصل در تاریخ سه‌شنبه ۱۳ اسفند ماه ۱۳۹۲ (۴ مارس ۲۰۱۴) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۳، ایکس‌باکس ۳۶۰ و رایانه‌های شخصی عرضه شده، عنوانی نقش‌آفرینی است که توسط دو استودیوی ابسیدیان اینترتینمنت (Obsidian Entertainment) و South Park Digital Studios توسعه یافته است. بازیکنان در این بازی کنترل بچه جدیدی را بر عهده می‌گیرند که اخیراً به شهر Colorado راه یافته و به طرز ناخواسته‌ای وارد جنگی فانتزی و حماسی می‌شود که از انسان‌ها، الف‌ها و جادوگران تشکیل شده است. همه این جناح‌ها برای بدست آوردن «چوب حقیقت» مبارزه می‌کنند.

بازی South Park: The Fractured But Whole در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد و می‌توانید جدیدترین نسخه این مجموعه بازی‌های اقتباسی و محبوب را تجربه کنید. این در حالی است که نسخه‌ای از این سری تحت عنوان South Park: Phone Destroyer برای تلفن‌های هم در دسترس قرار دارد.

همانطور که پیش از این اشاره شد، بازی South Park: The Stick of Truth در تاریخ سه‌شنبه ۲۴ بهمن ماه (۱۳ فوریه ۲۰۱۸) به صورت فیزیکی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه و منتشر خواهد شد.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
نظرات

  1. rock star گفت:

    هر دو نسخه رو بازی کردم و یه دل سیر خندیدم . پشیمون نمیشید ولی بهتره انگلیسیتون خوب باشه . در ضمن یه انتقاد های ریزی هم به نژاد پرستی داره

    1Thumb up 0Thumb down
  2. Osali.ps4pro2 گفت:

    واقعا منتظرشم

    2Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت